• googleplus
  • telegram
  • youtube
  • instagram
  • aparat
خرداد ۲۸, ۱۴۰۰

Resident Evil Village

E3 2021 | کپکام از بسته الحاقی جدید Resident Evil Village رونمایی کرد

شرکت کپکام در مراسم E3 2021 تایید کرد که بسته الحاقی جدیدی برای بازی Resident Evil Village در حال ساخت است.

کدام بازی‌های شرکت کپکام در رویداد E3 2021 حضور خواهند داشت؟

شرکت کپکام (Capcom) در تاریخ ۱۴ ژوئن (۲۴ خرداد) یک نمایش اختصاصی در مراسم E3  خواهد داشت. سوال اصلی اینجاست که باید منتظر نمایش یا معرفی چه بازی هایی باشیم؟ برای جزییات بیشتر با گیم پالت همراه باشید.

راهنمای بازی Resident Evil 8؛ راهنمای قدم به قدم مراحل بازی (قسمت دوم)

در قسمت دوم راهنمای بازی Resident Evil 8 بار دیگر در مراحل داستانی بازی پیش خواهیم رفت. با کمک این راهنما می‌توانی تمام آیتم‌های بازی را جمع آوری و بازی را صد در صد کنید.

راهنمای بازی Resident Evil 8؛ راهنمای قدم به قدم مراحل بازی (قسمت اول)

آغاز داستان بازی Resident Evil Village اتفاقات خاصی را در برندارد. اما به هر طریق شمادر ابتدا از خانه‌ی ایتان و میا شروع کرده و در نهایت خود را بعد از زنده یافتن در یک تصادف مرگبار، به روستایی عجیب در همان حوالی منطقه‌ی تصادف خواهید رسانید. در راهنمای بازی Resident Evil 8 (رزیدنت اویل […]

راهنمای بازی Resident Evil 8؛ نکاتی که بهتر است بدانید

عرضه‌ی موفق عنوان Resident Evil Village توانست باری دیگر با دریافت نمرات بالا از طرف منتقدان، سری Resident Evil را به روز‌های اوج خود برگرداند. این عنوان از تنوع و کیفیت مناسبی در محتوای ارائه شده‌ی خود برخوردار است. در طول گیم‌پلی بازی با چیز‌هایی بیشتر از خون‌آشام‌های قد‌بلند روبروخواهید شد. هنگام تجربه‌ی این عنوان […]

نقد و بررسی بازی Resident Evil Village؛ تم‌ پارک وحشت

ساختن یک دنباله برای Resident Evil 7 کار دشواری بود. Biohazard بازی بی‌نقصی نبود، اما بالاخره توانست پس از سال‌ها جان تازه‌ای را به سری Resident Evil ببخشد. Resident Evil 7 یک بازی حقیقتا ترسناک بود که هویت این سری را حفظ کرده بود. خوشبختانه باید گفت که بازی Resident Evil Village دنبال‌کننده‌ی همان مسیر […]

شایعه: قرارداد سونی و کپکام مانع عرضه بازی Resident Evil Village روی Game Pass شده است

شایعات جدیدی درباره جزئیات قرارداد بین سونی و کپکام در رابطه با بازی Resident Evil Village منتشر شده‌اند که حاوی نکات جالبی هستند.

ویدئوی جدید گیم‌پلی بازی Resident Evil Village مبارزات و محیط آن را نمایش می‌دهد

ویدیوی جدیدی از گیم‌پلی بازی Resident Evil Village منتشر شده که باعث می‌شود آشنایی بیشتری با محیط و جو حاکم بر بازی پیدا کنیم.

شایعه: سری Resident Evil شاید بعد از نسخه نهم دیگر عنوان شماره‌داری نداشته باشد

طبق اطلاعات جدید، سری Resident Evil ممکن است بعد از نسخه نهم تغییراتی در نام‌گذاری عناوین خود ببیند.

نیم‌نگاه؛ نکاتی که باید پیش از تجربه‌ی بازی Resident Evil 8 بدانید

بدون شک ژانر وحشت از محبوب‌ترین ژانرهای صنعت سرگرمی محسوب می‌شود و هر روز نیز بر تعداد علاقمندان به این ژانر افزوده می‌شود. یکی از محبوب‌ترین بازی‌های شناخته شده در ژانر وحشت، فرنچایز مشهور Resident Evil است که قرار است تا طی چند هفته‌ی آینده آخرین بازی این مجموعه یعنی بازی Resident Evil 8 منتشر شود.
lightbox