بازی هااخبار بازی

فروش بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales از TLOU 2 و Ghost of Tsushima بیشتر بوده است

بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales در واقع پرفروش‌ترین بازی سونی طی ۱۲ ماه گذشته بوده است.

احتمالا شکی نداشتیم که بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales فروش خوبی را تجربه می‌کند. هرچه نباشد، نسخه قبلی آن در سال ۲۰۱۸ به یکی از موفق‌ترین و پرفروش‌ترین بازی‌های پلی استیشن ۴ تبدیل شد. اما با توجه به اینکه Miles Morales از نظر بزرگی و وسعت نسبت به نسخه سال ۲۰۱۸ بازی کوچک‌‌‌‌تر و کوتاه‌تری بود، گمان می‌کردیم نتواند در حد آن فروش داشته باشد. با این حال، به‌نظر می‌رسد که این بار هم غافل‌گیر شدیم.

گروه NPD به‌تازگی آماری از پرفروش‌ترین بازی‌های ایالات متحده در ماه مارس سال ۲۰۲۱ را منتشر کرده است. در همین حین همچنین راجع به فروش بازی‌ها طی ۱۲ ماه گذشته هم صحبت شد. در طول ۱۲ ماه گذشته، بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales پنجمین بازی پرفروش ایالات متحده از نظر کسب درآمد دلار بود. علاوه بر این، این عنوان پرفروش‌ترین بازی سونی در کل این بازه زمانی محسوب می‌شود. این بدان معناست که Marvel’s Spider-Man: Miles Morales حتی از سایر بازی‌های عظیم پلی استیشن مثل The Last of Us: Part II و Ghost of Tsushima هم عملکرد بهتری داشته است. این دو بازی به ترتیب در جایگاه هفتم و هشتم قرار گرفتند.

خیلی وقت است که سونی آماری در رابطه با فروش جهانی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales ارائه نداده، اما طبق آمار قبلی می‌دانیم که در سال ۲۰۲۰ فروش آن به ۴.۱ میلیون واحد رسیده بود.

بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales روی پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ در دسترس است. عناوین The Last of Us: Part 2 و Ghost of Tsushima فقط برای پلی استیشن ۴ منتشر شده‌اند.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا