بازی هااخبار بازی

گزارش: بازی Elden Ring سیستم کلاس شبیه به Souls و بخش‌های آنلاین دارد

یکی از اینسایدرهای شناخته شده می‌گوید چیزهای زیادی در بازی Elden Ring وجود دارند که برای طرفداران سری Souls آشنا خواهند بود.

تقریبا دو سال از زمانی که اولین بار بازی Elden Ring نمایش داده شد می‌گذرد. طبق شایعات به‌زودی باید شاهد رونمایی دوباره از آن باشیم. اما شایعات به همینجا ختم نشده‌اند و در ادامه شما را در جریان جزئیات بیشتری قرار می‌دهیم.

اینسایدر/لیکر شناخته شده Fromsoftware یعنی Omnipotent به انجمن‌های معروف ResetEra بازگشت تا جزئیات جدیدی به اشتراک بگذارد. او درباره زمان انتشار اخبار بزرگ بعدی چیزی نگفت اما وقتی درباره دو جنبه مختلف بازی سوال شد، پاسخ آن‌ها جالب توجه بود. اول از همه وی گفت که Elden Ring دارای حالتی آنلاین مثل PvP خواهد داشت که مشابه فرانچایز Souls است. آن‌ها همچنین درباره سیستم کلاس‌ها هم گفتند:

سیستم کلاس‌ها همان سیستمی است که در تمام بازی‌های فرانچایز Souls از ابتدا تاکنون استفاده شده است. ابتدا با آن‌ها شروع می‌کنید و بعد از آن می‌توانید هر کاری انجام دهید.

برخی از طرفداران نگران بودند که Elden Ring هم مانند بازی قبلی Fromsoftware یعنی Sekiro فاقد سیستم کلاس‌ها باشد، اما به‌نظر می‌رسد دیگر جای نگرانی نیست. ما تمام گزارشات و اطلاعاتی از این قبیل را به عنوان شایعه در نظر می‌گیریم؛ اما Omnipotent در گذشته منبع قابل اعتمادی درباره اطلاعات Fromsoftware بوده است.

بازی Elden Ring در سال ۲۰۱۹ برای پلی استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان معرفی شده بود. از آن زمان تاکنون هیچ اخبار رسمی درباره تاریخ انتشار یا پلتفرم‌های مقصد گفته نشده است. پیشنهاد می‌کنیم مقاله ما درباره نکات مهم Elden Ring را مطالعه کنید.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا