بازی هااخبار بازیPlayStation 4Xbox One S/XPC

فرنچایز Sniper Ghost Warrior بیش از یازده میلیون نسخه فروش داشته است

استودیوی لهستانی CI Games به تازگی اعلام کرده است که فرنچایز Sniper Ghost Warrior مجموعا حدود یازده میلیون نسخه فروخته است.

Sniper Ghost Warrior Contracts نام عنوان تیراندازی تاکتیکال است که سال گذشته توسط استودیو CI games به بازار عرضه شد. بر خلاف بازی Sniper Ghost Warrior 3 که به صورت جهان باز بود، دیگر ماموریت‌های بازی به صورت مرحله‌ای هستند. به طوری‌که پس از پایان یک مرحله، مرحله‌ی دیگر آغاز می‌شود. منتقدان نیز واکنش متفاوتی را نسبت به این عنوان داشتند اما در نهایت این عنوان توانست نمره‌ی متای ۷۰ را کسب کند.

حال استودیوی لهستانی CI Games به تازگی اعلام کرده است که فرنچایز Sniper Ghost Warrior حدود یازده میلیون نسخه فروخته است:

بسیار خوشحالم که اعلام کنمکه تا به حال یازده میلیون نسخه از فرنچایز  Sniper Ghost Warrior به فروش رفته است. ما از بازی Sniper Ghost Warrior 3 درس‌های زیادی فرا گرفتیم. پس از آن عنوان Sniper Ghost Warrior Contracts را با موفقیت به بازار عرضه کردیم که تا به امروز میزان فروش آن از مرز یک میلیون نسخه فراتر رفته است. نسخه‌ی بعدی این فرنچایز Sniper Ghost Warrior Contracts 2 خواهد بود که به زودی و به صورت جهاین عرضه خواهد شد.

بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 قرار است در سال ۲۰۲۱ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود.
بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا