• rss
  • twitter
  • googleplus
  • telegram
  • youtube
  • instagram
  • aparat
شهریور ۳۱, ۱۴۰۰

The Medium

تاریخ انتشار:
۰۳ سپتامبر ۲۰۲۱
پلتفرم:
۸
عالی
--
متاکریتیک

The Medium

بررسی نسخه پلی استیشن ۵ بازی The Medium؛ همه‌چیز با مرگ یک دختر آغاز می‌شود

زندگی زیباست؛ اما اگر تنها آن‌ را از یک بُعد نگاه کنید! راستش را بخواهید، تقریباً تمام مردم جهان دنیا را به همین شکل مشاهده می‌کنند. برخی به آن لعنت می‌فرستند و برخی دیگر زیبایی‌های آن را ستایش می‌کنند. اما تکلیف آن اقلیت بیچاره چیست؟ کسانی که به غیر از این بُعد، به اجبار، ابعاد […]

پنج بازی مشابه Silent Hill که باید تجربه کنید؛ شهر سایه‌ها

متاسفانه به نظر می‌رسد که کونامی (Konami) فعلا فرنچایز Silent Hill را کنار گذاشته است. سری Silent Hill به خاطر بررسی المان‌های متفاوت روان انسان مشهور است. با وجود اینکه این سری از نظر کیفی همیشه دارای ثبات نبوده، اما نمی‌توان تاثیر آن بر روی ژانر وحشت را انکار کرد. تاثیر و محبوبیت این فرنچایز […]

انتشار بازی The Medium بر روی پلی‌استیشن ۵ تایید شد

بازی The Medium چند وقتی می‌شود که برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس و رایانه‌های شخصی منتشر شده است. حال تایید شده است که این بازی برای کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز منتشر خواهد شد.

بررسی ویدیویی بازی The Medium؛ وحشت دوگانه

در دومین قسمت از آیتم نقد ویدیویی بازی‌ها با شما همراه هستیم. این قسمت به بررسی ویدیویی بازی The Medium اختصاص دارد.

موسیقی بازی‌ها؛ موسیقی‌های متن بازی The Medium

اگر به موسیقی بازی‌های ویدیویی علاقه‌مند هستید، در بخش موسیقی بازی‌ها قصد داریم تا موسیقی متن بازی‌های ویدیویی محبوب را برای دانلود قرار دهیم. در قسمت دوم به سراغ موسیقی‌های بازی The Medium رفته‌ایم.

از اینجا رانده و از آنجا مانده؛ نقد و بررسی بازی The Medium

The Medium بدون شک جاه‌طلبانه‌ترین عنوانی است که استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team) تا کنون ساخته و برخلاف Observer، Layers of Fear و Blair Witch این بار با زاویه‌ی دوربین سوم‌شخصی سر و کار داریم. در ادامه قصد داریم به نقد و بررسی بازی The Medium بپردازیم.

تریلر زمان عرضه‌ی بازی The Medium منتشر شد

اثر جدید ترسناک روان‌شناختی استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team) یعنی بازی The Medium  طی روز جاری در دسترس قرار گرفت. حال هم‌زمان با انتشار این بازی، تریلر هنگام عرضه‌ی آن نیز منتشر شده است.

پیش‌نمایش بازی The Medium؛ وحشت با ضریب ۲

The Medium عنوانی در ژانر وحشت و اولین انحصاری کنسول ایکس‌باکس سری ایکس در سال ۲۰۲۱ است. در این مقاله قصد داریم به پیش نمایش بازی The Medium بپردازیم.

مایکروسافت هنوز از چند انحصاری ایکس‌باکس در سال ۲۰۲۱ رونمایی نکرده است

به‌نظر می‌رسد به‌غیر از Medium و Halo: Infinite، مایکروسافت باز هم چند بازی انحصاری ایکس‌باکس برای سال ۲۰۲۱ داشته باشد. حداقل شواهد که این‌طور می‌گویند.
۸
عالی
--
متاکریتیک
The Medium اثری در سبک وحشت روان شناختی است که توسط استودیوی بلوبر تیم ساخته و به بازار عرضه شده است. در این بازی در نقش شخصیتی به نام مرین قرار خواهید گرفت که یک مدیوم است. با سفر به هتل Niwa او باید با استفاده از قدرت ماورالطبیعه‌ی خود و جابجایی میان دو دنیای مادی و معنوی از رازهای بزرگ و پنهانی پرده برداری کند.
تاریخ انتشار:
۰۳ سپتامبر ۲۰۲۱
پلتفرم:
توسعه دهنده:
ناشر:
lightbox
lightbox