• googleplus
  • telegram
  • youtube
  • instagram
  • aparat
خرداد ۲۹, ۱۴۰۰

Cyberpunk 2077

تاریخ انتشار:
۲۰۲۰
پلتفرم:
۸.۲
نمره داده نشده
۸۶
متاکریتیک

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 به فروشگاه پلی استیشن باز می گردد

بازی Cyberpunk 2077 یک هفته بعد از انتشارش از PlayStation Store حذف شد و به مدت ۶ ماه قابل دسترسی نبود.

کارگردان بازی Cyberpunk 2077 عوض می‌شود

آدام بدوفسکی (Adam Badowski)، کارگردان سابق Cyberpunk 2077 در استودیوی سی دی پراجکت رد (CD Projekt Red) باقی خواهد ماند، اما روی پروژه‌های دیگری تمرکز خواهد کرد و از این پس گابریل آماتانژلو (Gabriel Amatangelo) جانشین او برای کارگردانی Cyberpunk 2077 خواهد شد.

Cyberpunk 2077 هنوز برای بازگشت به فروشگاه پلی‌استیشن به تایید سونی احتیاج دارد

استودیوی سی دی پراجکت رد (CD Projekt Red) هنوز هیچ ایده‌ای از زمان بازگشت بازی Cyberpunk 2077 (سایبرپانک ۲۰۷۷) به فروشگاه پلی‌استیشن ندارد . به نظر می‌رسد تصمیم اصلی در این زمینه بر عهده‌ی سونی است.

نقد و بررسی Cyberpunk 2077؛ شهر رویاها یا شهر کابوس؟

امروز با نقد و بررسی عنوانی دیگر که از  سبک سایبرپانک الهام گرفته است یعنی بازی Cyberpunk 2077 در خدمت شما هستیم. عنوانی که مورد انتقاد مخاطبان و منتقدین بسیار زیادی قرار گرفته است. این تمایز در نقد‌ها و صحبت‌ها باعث شده تا آن طور که باید و شاید به آن پرداخته نشود.  نقد این […]

والپیپرهای بازی Cyberpunk 2077 با کیفیت ۴K؛ بازی به روایت تصویر

با وجود اینکه بازی Cyberpunk 2077 با مشکلات و چالش‌های زیادی دست و پنجه نرم می‌کند  اما هنوز هم در میان بسیاری از بازی‌بازان محبوب است. اگر شما هم از علاقه‌مندان به این عنوان هستید پس بهتر است مجموعه‌ی والپیپرهای بازی Cyberpunk 2077 را به هیچ عنوان از دست ندهید.

داستان بازی Cyberpunk 2077؛ تاریخچه‌ی یک جهان

چه یک تازه‌وارد به دنیای Cyberpunk باشید و چه از قدیم طرفدار بازی رومیزی آن بوده‌اید، این مقاله برای شماست. چرا که در ادامه قصد داریم داستان بازی Cyberpunk 2077 را به صورت کامل بررسی کنیم.

آیا بازی‌های AAA باید از قابلیت دسترسی زود هنگام استفاده کنند؟

مدتی می‌شود که بسیاری به شوخی می‌گویند خرید بازی‌های AAA امروزی، به مانند ورود به فاز Early Access آن‌هاست. عناوینی مانند Marvel’s Avengers، Ghost Recon، Destiny 2 و Fallout 76 به هنگام عرضه آن‌قدر ناقص بودند که نتوان نام یک بازی کامل را بر روی آن‌ها گذاشت. با این وجود قیمت آن‌ها ۶۰ دلار بود.

سازنده بازی Cyberpunk 2077 به شایعات اخیر واکنش نشان داد

حواشی مربوط به بازی Cyberpunk 2077 تمامی ندارند و اخیرا گزارش بلومبرگ بحث‌ها داغ کرده و مدیر استودیو سازنده تصمیم گرفت شخصا به ادعاهای مطرح شده در آن پاسخ دهد.

بازی The Last of Us Part 2 سومین بازی پرفروش تاریخ سونی در ایالات متحده است

گروه NPD جدول پرفروش‌ترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ و ماه دسامبر ایالات متحده را منتشر کرد که شاهد آمار فوق‌العاده فروش بازی The Last of Us Part 2 و Call of Duty هستیم.
۸.۲
نمره داده نشده
۸۶
متاکریتیک
Cyberpunk 2077 یک عنوان اکشن نقش آفرینی است که در سال 2020 توسط شرکت سی‌دی پراجکت برای کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌های شخصی عرضه شد.
تاریخ انتشار:
۲۰۲۰
پلتفرم:
توسعه دهنده:
ناشر:
lightbox