بازی هااخبار بازی

طرح کلی داستان بازی The Last of Us: Part 3 آماده شده است

نیل دراکمن اخیرا اعلام کرد که گفت‌وگوهای داخلی نسبتا زیادی در ناتی داگ حول‌محور بازی The Last of Us: Part 3 شکل گرفته است.

بازی The Last of Us: Part 2 سال گذشته برای پلی استیشن ۴ منتشر شد اما هنوز هم بحث‌های داغ زیادی بین طرفداران درباره داستان و پایان‌بندی آن شکل می‌گیرد. Part 3 هنوز وارد فرایند توسعه نشده ولی نیل دراکمن، کارگردان و خالق The Last of Us، می‌گوید با همکاری هالی گراس طرح کلی داستان نسخه بعدی این بازی را آماده کرده‌اند.

نیل دراکمن در پادکست جدید Script Apart گفت:

نمی‌دانم که چقدر اینجا باید صحبت کنم. من و هالی گراس یک طرح کلی از داستان Part 3 را آماده کردیم که وقایع نسخه بعدی را مشخص می‌کند. اما فعلا در حال ساخت بازی آن نیستیم.

جلسات داخلی نسبتا زیادی در ناتی داگ برای The Last of Us: Part 3 تشکیل شده است. در نهایت همه چیز بستگی به این دارد که تا چه حد تلاش و نیرو برای ساخت آن نیاز است:

ساخت این بازی‌ها به تلاش زیادی نیاز دارد. من برای Part 2 به مدت ۷ سال فکر کردم. شما باید مطمئن شوید که ایده شما هیجان‌انگیز است و حس چالش‌ برانگیز بودن را می‌دهد. ما حالا ۲ بازی داریم که درباره چیزی جامع و کلی صحبت می‌کردند و در عین حال داستانی کاملا شخصی برای شخصیت‌ها بازگو شد. با یک بازی، هیچ الگویی ندارید اما با دو بازی این الگو شروع به شکل گرفتن می‌کند. اکنون احساس می‌کنم مضامین ساختاری و ریشه‌ای داریم که باید برای ساخت بازی سوم به آن‌ها وفادار بمانیم.

نیل دراکمن درباره کار بعدی ناتی داگ گفت:

بعد از اینکه کار روی یکی از بازی‌های بزرگ خود را تمام کردیم، مدت زیادی را به بررسی ایده‌های متفاوت اختصاص خواهیم داد؛ حالا این ایده‌ها می‌توانند The Last of Us 3 باشند، یا یک چیز کاملا جدید و یا حتی بازگشت به یکی از عناوین قدیمی. من می‌خواهم همه چیز را به‌طور کامل بررسی کنیم و گزینه‌ها را به‌طور آماده جلوی خود قرار دهیم. سپس به مسائلی مثل مسائل مالی، اشتیاق، زمان و استعدادهای درون استودیو فکر می‌کنیم و هزینه‌های لازم برای هر فرصت را در نظر می‌گیریم.

بازی The Last of Us: Part 3

ایوان ولز، رئیس ناتی داگ، گفته بود پروژه‌های جدید ناتی داگ در مرحله پیش‌تولید هستند اما یکی از پروژه‌های فعلی نیاز به توجه و نیروی قابل توجهی دارد. طبق شایعات، ناتی داگ در حال بازسازی کامل نسخه اول The Last of Us است و عدم توانایی این استودیو برای کار روی چند پروژه به‌صورت همزمان، یکی از دلایل بازسازی بازی مورد نظر است.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا