بازی هااخبار بازی

شایعه: بازی Ryse 2 به عنوان یک بازی مولتی پلتفرم در دست ساخت است

طبق شایعات، بازی Ryse 2 که قرار است دنباله بر عنوان Ryse: Son of Rome باشد، مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارد و احتمالا مولتی پلتفرم است.

سال گذشته گزارشاتی منتشر شد که طبق اسناد لو رفته کرایتک، بازی Ryse 2 در دست ساخت است. اکنون Nick ‘Shpeshal Ed’ Baker در پادکست جدید Xbox Era گفت که چیزهای مشابه‌ای را شنیده است.

Shpeshal Ed گفت او جولای سال گذشته چیزهایی درباره بازی جدید Ryse شنیده بود. البته زمانی که وی از آن صحبت می‌کند، قبل از لو رفتن اسناد کرایتک است. Shpeshal Ed حال می‌گوید منبع او دوباره با وی درباره دنباله Ryse ارتباط برقرار کرده تا اطلاع دهد چنین اتفاقی واقعا در حال رخ دادن است:

من برای اینکه حرف‌های این منبع را باور کنم دلیل داشتم چون بعد از آن چیزهای خاصی را به من نشان دادند که قانع شدم آن‌ها به اطلاعات دسترسی دارند. بنابراین صد البته چیزی که مرا بیشتر از همه هیجان‌زده کرد، در دست ساخت بودن بازی جدید Ryse بود.

این شخص به من گفت که بازی جدید Ryse در حال ساخت است و نمی‌توانم به تو تاریخ یا بازه مشخصی از رونمایی اتفاقات بدهم؛ اما همان‌طور که گفتم، تصاویری به دست من رسیده که باعث شده قانع شوم این فرد منبع معتبری است.

نکته جالب دیگر هم اینجاست که با وجود عرضه Ryse: Son of Rome به عنوان انحصاری کنسولی ایکس باکس، Ryse 2 ممکن است مولتی پلتفرم باشد:

می‌دانم این چیزهایی که اکنون می‌خواهم بگویم منطقی نباشد اما حداقل آن زمان که این اتفاقات در حال رخ دادن بود شنیدم که بازی مولتی پلتفرم خواهد بود و انحصاری ایکس باکس نیست. بنابراین اگر این بازی Ryse واقعی باشد، برای تمام پلتفرم‌ها در دسترس قرار می‌گیرد.

هنوز هیچ‌یک از اطلاعات ذکر شده توسط Shpeshal Ed مورد تایید رسمی قرار نگرفته بنابراین تمام جزئیات را فعلا به عنوان شایعه در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا