بازی هااخبار بازینمرات بازی ها

نقدها و نمرات بازی Nier Replicant منتشر شد

به‌تازگی نمرات بازی Nier Replicant منتشر شده است (با نام کامل‌تر NieR Replicant ver.1.22474487139). این عنوان در واقع نسخه بهبود یافته بازی اصلی محسوب می‌شود که فقط هم در ژاپن عرضه شده بود.

Nier Replicant پیش‌درآمدی بر بازی تحسین شده NieR:Automata است که این‌بار با جلوه‌هایی بهبود یافته، مبارزات جذاب‌تر و داستان‌سرایی فوق‌العاده بازگشته است. در ادامه می‌توانید نگاهی به برخی از نقدها و نمرات آن داشته باشید:

TheGamer: 100/100

وقتی تجربه خود با Nier Replicant را به اتمام رساندم، به این نتیجه رسیدم که تا به حال به این اندازه از تلاش زیاد برای رسیدن به یک پایان خاص رضایت نداشتم. درخواست Yoko Taro برای تجربه چند باره بازی باعث تکرار نشد، بلکه هر بار بازتابی پر معناتر از چرخه تنفر، درد و آسیب‌‌های روحی به‌دست می‌آمد. Nier Replicant بهترین اثر Yoko Taro است که با استانداردهای امروزی بهبود یافته و بالاخره به آن کیفیتی رسیده که داستان آن سزاوار آن است.

GameMAG: 90/100

NieR Replicant ver.1.22474487139 تقریبا تمام ایرادات بازی اصلی را رفع می‌کند. هنوز هم به‌راحتی می‌توانید روح بازی اصلی را در آن مشاهده کنید؛ تقریبا می‌توان گفت که دقیقا مثل همان است که نکته بسیار خوبی محسوب می‌شود چون هنوز هم بعد از این همه سال هیچ عنوانی شبیه به آن منتشر نشده است.

GRYOnline.pl: 90/100

NieR Replicant ver.1.22474487139 چیزی است که بازی اصلی باید مثل آن می‌بود. یک بازی بهینه‌‌‌‌تر و بزرگ‌تر با سیستم مبارزات بهبود یافته که در عین حال جنبه‌های خیره‌کننده NieR را هم حفظ می‌کند. اگر قرار بود از دید یک طرفدار سرسخت به این بازی نمره بدهم، احتمالا از این هم امتیاز بیشتری می‌دادم.

PlayStation LifeStyle: 85/100

Nier Replicant عنوانی است که به این زودی‌ها فراموش نمی‌کنم. داستان آن به‌طور خارق‌العاده‌ای تاریک و منحصر به‌فرد است که به شکل بی‌نظیری روایت می‌شود. ترکیب مبارزات و گشت‌وگذار هم الهامات درستی از Zelda دارد که تجربه آن را بسیار سرگرم کننده و لذت‌بخش می‌سازد. یک‌سری مشکلاتی مثل بخش‌های تکراری دارد و سن بالای خود را در برخی زمینه‌ها نشان می‌دهد، اما عنوانی است که تجربه آن را به کسانی که قبلا با این سری مثل من آشنایی نداشته‌اند پیشنهاد می‌کنم و به طرفداران Nier: Automata هم همین‌طور؛ فکر کنم وقت آن رسیده که Automata را هم به اتمام برسانم.

Worth Playing: 85/100

Nier Replicant Ver.1.22474487139 بهترین روش برای تجربه یک بازی کاملا شگفت‌انگیز است. مشکلات بازی اصلی تا حد زیادی رفع شده‌اند. البته یک‌سری بخش‌های یکنواخت و تکراری باقی مانده‌اند، اما این جنبه‌های درخشان بازی هستند که خود را بیشتر نشان می‌دهند. حتی اگر از طرفداران سبک JRPG نباشید، باز هم آن را به شما پیشنهاد می‌کنم چون داستان منحصر به‌فرد و صداگذاری‌های بی‌نظیر آن را به قصه‌ای ممتاز تبدیل می‌کنند. آماده باشید تا آن شخص طراحی که تصمیم گرفت Drop Rate یکی از مهم‌ترین آیتم‌های مورد نیاز برای ارتقا سلاح‌ها یک درصد باشد را نفرین کنید!

IGN: 80/100

جلوه‌ها و مبارزات تا حد زیادی در این نسخه از Nier Replicant بهبود یافته‌اند، اما این داستان بازی است که ستاره نمایش محسوب می‌شود.

Digital Trends: 70/100

NieR Replicant ver.1.22474487139 ثابت می‌کند که بازی اصلی NieR هم از زمان خود جلوتر بود و هم عقب‌تر! داستان آن فوق‌العاده درگیر کننده است و با محتویات جدید این نسخه هم حتی بهتر شده است. اما گیم‌پلی یکنواخت و تکراری آن حتی با استانداردهای سال ۲۰۱۰ هم حس تاریخ مصرف گذشته‌ای دارد. کسانی که تجربه ۳۰ ساعته آن را تا آخر انجام دهند، با روایتی بی‌نظیر و جسورانه روبه‌رو می‌‌‌‌شوند. حتی اگر بخواهیم در زمان خودش مقایسه کنیم، شاید بتوان گفت از NieR: Automata هم از نظر داستانی بهتر عمل می‌کند، ولی به‌سختی می‌توان کسانی که تماشای کل آن در یوتیوب را به تجربه آن توسط خودشان ترجیح می‌دهند را سرزنش کرد.

نمرات بازی Nier Replicant
میانگین نمرات بازی Nier Replicant از ۶۸ نقد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا