بازی هااخبار بازیویدیو

ویدئوی جدید گیم‌پلی بازی Resident Evil Village مبارزات و محیط آن را نمایش می‌دهد

ویدیوی جدیدی از گیم‌پلی بازی Resident Evil Village منتشر شده که باعث می‌شود آشنایی بیشتری با محیط و جو حاکم بر بازی پیدا کنیم.

شرکت کپکام برای طرفداران کاملا این موضوع را واضح ساخته که محیط خلق شده در Resident Evil Village نقش بسیار زیادی در روایت داستان دارد که البته از نام خود بازی هم مشخص است. با توجه به الهام‌گیری و شباهت محیط این بازی به روستای Resident Evil 4 و وسعت بسیار زیاد آن نسبت به نسخه‌های قبلی، به‌نظر می‌رسد روستای نسخه هشتم سری Resident Evil می‌تواند به یکی از مناطق خاطره‌انگیز برای طرفداران تبدیل ‌شود. در ویدیوی جدیدی هم که توسط گیم‌اینفورمر منتشر شده، این روستا در کانون توجه و بررسی قرار گرفته است.

فضای باز برفی روستا و ساختمان‌های تاریک، ترسناک و خراب آن به یک اندازه در این ویدیو به نمایش گذاشته شده‌اند. با وجود اینکه مدت زمان ویدیو کوتاه است، اما به‌نظر می‌رسد که محیط خلق شده دارای کیفیت خوبی باشد. در عین حال بخش‌هایی از مبارزات با موجودات گرگینه‌ای هم نشان داده می‌شود و ظاهرا طرفداران Resident Evil باید برای یک عنوان خشن و خونین دیگر آماده باشند.

بازی Resident Evil Village روز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۷ مه ۲۰۲۱) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سریز ایکس/اس، استدیا و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا