بازی هااخبار بازی

مدت زمان بخش داستانی بازی Dying Light 2 مشخص شد

مدت زمان بخش داستانی اصلی و فعالیت‌های فرعی بازی Dying Light 2 مشخص شد.

استودیوی تک‌لند در سال ۲۰۱۹ اعلام کرد بخش داستانی اصلی بازی Dying Light 2 بین ۱۵ الی ۲۰ ساعت محتوا دارد. اما با توجه به آفشتگی‌ها، تاخیرهای زیاد و مشکلات فراوان توسعه بازی، احتمال می‌رود که در محتویات بازی هم تغییراتی اعمال شده باشند. هنوز نمی‌دانیم Dying Light 2 تا چه حد به چشم‌انداز اصلی و اولیه تک‌لند نزدیک می‌ماند، ولی به‌نظر می‌رسد حداقل از نظر میزان محتویات انتظارات‌مان نسبت به قبل نباید تغییری کنند.

تایمون اسمکتلا، طراح ارشد بازی Dying Light 2، در مصاحبه‌ای با WCCFTECH گفت اگر بازیکنان با عجله آن را پیش ببرند، بخش داستانی برای آن‌ها حدود ۲۰ ساعت طول خواهد کشید. اما در صورتی که محتویات فرعی و جانبی را هم انجام دهید، این مدت زمان تا ۲ یا حتی ۳ برابر افزایش خواهد یافت. اسمکتلا گفت منطقه ابتدایی بازی به تنهایی ۷ الی ۸ ساعت محتویات دارد:

اگر عجله کنید، می‌توانید بخش داستانی را در عرض ۲۰ ساعت به اتمام برسانید. اما برای دیدن همه چیز بازی، باید ۲ الی ۳ برابر این مدت زمان وقت بگذارید. همان منطقه ابتدایی بازی بیش از ۷ یا ۸ ساعت محتویات دارد. بنابراین چیزهای زیادی را باید تجربه کنید.

بازی Dying Light 2 برای عرضه در سال ۲۰۲۱ روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، ایکس باکس سریز ایکس/اس و رایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا