بازی هااخبار بازیPC

بازی Crash Bandicoot 4 بر روی رایانه‌های شخصی به اتصال دائم اینترنت نیاز دارد

بعد از گذشت مدت زمان طولانی، بازی Crash Bandicoot 4 برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان و پلی ‌استیشن ۴ منتشر گردید و طرفداران این فرنچایر محبوب و باسابقه را خوشحال نمود. چندی پیش گفته شد که این عنوان قرار است برای پلتفرم‌های بیشتری نیز منتشر گردد. به خصوص رایانه‌های شخصی، نسخه‌ی مربوط به رایانه‌های شخصی در حال حاضر در دسترس است، اما موردی وجود دارد که شاید باب میل همگان نباشد.

بازی Crash Bandicoot 4 به اتصال دائم اینترنت نیاز دارد

با توجه به گزارش‌های منتشر شده، عنوان Crash Bandicoot: It’s about time در حال حاضر در دسترس  طرفداران قرار دارد و قابل تجربه است. اما این عوان در انحصار لانچر Battel.net قرار دارد. با این که هیچ بخش چندنفره‌ای برای این عنوان تهیه نشده است، اما برای تجربه‌ی این بازی حتما باید به اینترنت متصل باشید.

بازی Crash Bandicoot 4

البته این خبر غافل‌گیر کننده‌ای به نظر نمی‌رسد. کمپانی Activision در گذشته نیز از این روش برای انتشار دیگر عناوین خود بر روی رایانه‌های شخصی استفاده کرده است.

بازی Crash Bandicoot 4: It’s about time در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های پلی ‌استیشن ۴، پلی ‌استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس است

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا