بازی هااخبار بازیPlayStation 5تصاویر بازی ها

مراحل ساخت بازی Returnal به اتمام رسید

عناوینی به مانند Humankind و Back4blood دچار تاخیر شدند و در زمانی دیگر منتشر خواهند شد. اما به نظر می‌رسد که اثر استودیوی Housemarque روند توسعه‌ی خود را به بهترین نحو ممکن گذرانده و از فرصتی که با آخرین تاخیر خود به دست آورد، بهترین استفاده را کرده است. در حال حاضر روند ساخت این بازی به اتمام رسیده است و به اصطلاح بازی Returnal «گلد» شده است.

بازی Returnal گلد شد

استودیوی Housemarque در شبکه‌ی اجتماعی توییتر اذعان داشت که: « ما نمی‌توانیم برای انتشار این عنوان و شروع ماجراجویی هر بازی‌باز در سیاره‌ی Atropos صبر کنیم و برای آن هیجان زده هستیم! »

همان طور که قبلا گفته شد، بازی Returnal از داستانی مرموز و دلهره آور بهره می‌برد. این بازی داستان مامور اکتشاف سازمان ASTRA یعنی Selene را روایت می‌کند. سفینه‌ی فضایی این مامور به دلیل نقص فنی در سیاره‌‌ای بیگانه به نام Atropos سقوط می‌کند. هنگام جست و جو در سیاره، این شخصیت متوجه می‌شود که محیط این سیاره از قوانین دنیای عادی پیروی نمی‌کند. طبیعت این سیاره بسیار بی‌رحم و خرابه‌های این دنیا نیز بسیار خطرناک هستند.

حتی مرگ نمی‌تواند برای شخصیت اصلی آرامش بیاورد و Selene با هر بار کشته شدن باید دوباره از اول مسیر خود را آغاز کند. این بازی از طریق اتفاقات تصادفی داستان خود را روایت می‌کند. با پیش‌روی در گیم‌پلی، سلاح و تجهیزات جدیدی را خواهید یافت که شانس بقای Selene را افزایش می‌دهند.

Returnal عنوانی در سبک rouge است و یکی از عناوین مورد انتظار می‌باشد

کارگردان این عنوان یعنی هری کروگر (Harry Kruger) در رابطه با این اثر گفت:

بازی بازان تمایل خواهند داشت تا محیط سیاره Atropos را بارها کاوش کنند. از این طریق می‌توانند معمای این عنوان را حل  کنند.

بازی Returnal در تاریخ جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ( ۳۰ آوریل ۲۰۲۱) به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۵ عرضه می‌شود.

منبع

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا