بازی هااخبار بازیPlayStation 5Xbox Series X/SPC

بازی جدید کوجیما پروداکشنز به زودی معرفی می‌شود

عنون پرطرفدار و محبوب Death Stranding پس از سال‌های طولانی، اولین عنوان مستقلی بود که کارگردان نام آشنا یعنی هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) وظیفه‌ی کارگردانی آن را به عهده گرفت. توسعه‌دهندگان عنوان Death Stranding یعنی هیدئو کوجیما و تیم وی، در آخرین روزهای سال گذشته اعلام کردند که در حال کار بر روی عنوانی دیگر هستند. به نظر می‌رسد که بازی جدید کوجیما به زودی معرفی خواهد شد.

بازی جدید کوجیما پروداکشنز چه خواهد بود؟

در طی یک مصاحبه، از کارگردان هنری استودیوی کوجیما پروداکشنز یعنی یوجی شینکاوا (Yoji Shinkawa) پرسیده شد که در حال حاضر در حال کار بر روی چه عنوانی هستند. ایشان در پاسخ به این سوال گفت :« ما به زودی از آن رونمایی خواهیم کرد »

هیدئو کوجیما با ساخت فرنچایز متال گیر سالید کمک زیادی به پیشرفت بازی‌های ژانر مخفی‌کاری نمود، آیا او خواهد توانست بدون همکاری با کونامی و با استودیوی خود این موفقیت‌ها را تکرار کند؟

شایان ذکر است که یوجی شینکاوا (Yoji Shinkawa) سابقه‌ی فعالیت به عنوان کارگردان هنری فرنچایز Metal Gear Solid را در کارنامه‌ی خود دارد. وی در ساخت این فرنچایز با هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) همکاری کرده است. این که پروژه‌ی جدید هیدئو کوجیما چه خواهد بود سوالی است که گذر زمان به آن پاسخ خواهد داد. در حال حاضر مشخص نیست که عنوان جدید این استودیو، دنباله‌ی Death Stranding است یا یک اثر ترسناک. در صورت انتشار اطلاعات بیشتر، آن را با شما در میان خواهیم گذاشت

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا