نقد ویدیوییویدیوPlayStation 4PlayStation 5

بررسی ویدیویی بازی Little Nightmares 2؛ کابوس زنده

در سومین قسمت از آیتم نقد ویدیویی بازی‌ها با شما همراه هستیم. این قسمت به بررسی بازی Little Nightmares 2 اختصاص دارد.

بهترین بازی‌های ترسناک، عناوینی هستند که از ابتدا تا انتها حداقل مخاطب را کمی مضطرب نگه می‌دارند. بازی‌هایی که حتی در سکوت، حس ناآرامی را به شما انتقال می‌دهند. در چنین بازی‌هایی، حتی در اتاقی خالی، احساس می‌کنید چیزی درست نیست. Little Nightmares 2 را می‌توان در زمره‌ی چنین عناوینی قرار داد.

استودیوی تارسیر با Little Nightmares 2، این فرنچایز را اکنون به جایگاهی رسانده که می‌توان آن را یکی از بهترین بازی‌های ترسناک سالیان اخیر به شمار آورد. اتمسفر فوق العاده‌ی بازی به همراه طراحی خوب پازل‌ها و روایت داستانی درگیر کننده عواملی هستند که بدون شک در موفقیت عنوان Little Nightmares 2 نقش بسیار تاثیر گذاری داشته‌اند.

Little Nightmares 2 در شهری خیالی با نام Pale City جریان دارد. بر خلاف نسخه‌ی اول دیگر Six شخصیت اصلی بازی نیست و بازی‌بازان این‌بار کنترل شخصیت جدیدی با نام Mono را به عهده خواهند داشت. اگرچه محیط بازی نسبت به نسخه‌ی اول تغییر کرده اما همچنان شاهد دشمنان مرموز، موجودات و شخصیت‌های شیطانی هستیم. این حضور شیطانی شهر را به طور کامل احاطه کرده است.  این موضوع سبب شده تا شاهد خلق محیط‌های خاص و عجیب و غریب بسیاری در بازی باشیم.

بررسی ویدیویی بازی Little Nightmares 2

نقد ویدیویی و بررسی بازی Little Nightmares 2

در سومین قسمت از نقد ویدیویی بازی‌ها به سراغ بازی جدید استودیوی تارسیر یعنی Little Nightmares 2 رفته‌ایم. در این ویدیو قصد داریم به طور عمیق‌تری به نقد و بررسی بازی Little Nightmares 2 بپردازیم. شما می‌توانید نقد ویدیویی بازی Little Nightmares 2 را در قسمت پایین مشاهده کنید:

Little Nightmares 2 برای کنسول‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس و اس، ایکس باکس وان نینتندو سوییج و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. همچنین کاربران سیستم عامل اندروید و همچنین پلتفرم استدیا نیز قادر هستند این بازی را بر روی پلتفرم‌های خود تجربه کنند.
بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا