بازی هااخبار بازی

گزارش: سونی هنوز هم در حال مذاکره برای مالکیت BluePoint Games است

خرید استودیوی BluePoint Games توسط سونی از بین باقی خریدها که در حد شایعه یا قطعی هستند، از همه جالب‌تر به‌نظر می‌رسد.

استودیوی BluePoint Games طی چند سال اخیر به‌طور اختصاصی روی پلتفرم‌های پلی استیشن کار کرده است. جدیدترین بازی‌ آن‌ها هم نسخه بازسازی شده Demon’s Souls برای پلی استیشن ۵ محسوب می‌شود. پس می‌توان گفت خریداری کامل این استودیو توسط سونی دور از ذهن نیست.

MarsipanRumpan مدتی پیش این پست را در ResetEra منتشر کرد و گفت اگر تا ۱۰ اسفند (۲۸ فوریه) این اتفاق رخ نداد باید از ResetEra بن شود. یکی از مدیران ResetEra هم اخیرا راجع به این موضوع صحبت کرده و گفته است:

صحبت‌هایی درباره خریداری استودیوی BluePoint Games توسط سونی از چندین منبع به گوش می‌رسد، بنابراین احتمال به وقوع پیوستن این موضوع وجود دارد. اکنون همه چیز به زمان بستگی دارد. من از اول هم به واقعی بودن این شایعات ایمان داشتم تا مجبور به بن کردن این افراد نشوم.

باز هم تاکید می‌کنیم که فعلا اطلاعات بیان شده در این خبر را به عنوان شایعه در نظر بگیرید. البته با توجه به رابطه خوب میان سونی و BluePoint Games، واقعی بودن آن‌ها محتمل است. حتی در صورت عدم خریداری این استودیو توسط سونی، شایعات دیگری هستند که طبق آن‌ها این استودیو در حال کار روی یک نسخه ریمستر از بازی Bloodborne است. با توجه به اطلاعات لو رفته، آن‌ها این بازی را با کمک QLOC ریمستر می‌کنند. گفته می‌شود که این نسخه ریمستر برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد اما مطمئنا نسخه پلی استیشن ۵ هم جز اهداف آن‌ها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا