اخبار بازیPlayStation 5Xbox Series X/S

گزارش: ریبوت بازی Silent Hill در دست ساخت قرار دارد

این روزها شایعات و گزارش‌های متعددی در ارتباط با نسخه‌ی جدید بازی Silent Hill شنیده می‌شود. جدیدترین شایعات به این موضوع اشاره دارند که نسخه‌ی جدید سری Silent Hill توسط یک استودیوی ژاپنی مطرح در دست توسعه قرار دارد.

وب‌سایت VGC در تازه‌ترین گزارش خود در ارتباط با بازی Silent Hill، بار دیگر ساخت این بازی را تایید می‌کند. به گزارش VGC و به نقل از منابع این وب‌سایت، شرکت کونامی توسعه‌ی بازی Silent Hill را به یک استودیوی ژاپنی سپرده است. ظاهرا این نسخه از بازی Silent Hill نسبت به سایر عناوین این مجموعه تا حدودی متفاوت خواهد بود. همچنین وب‌سایت VGC گزارش می‌دهد که نسخه‌ی جدید بازی Silent Hill تابستان امسال معرفی خواهد شد.

VGC اشاره می‌کند که کونامی با توسعه‌دهندگان مختلفی برای ساخت بازی Silent Hill صحبت کرده است. بنابراین این احتمال وجود دارد که دو نسخه‌ی متفاوت از سری Silent Hill در دست ساخت باشد و دو استودیوی متفاوت توسعه‌ی آن را بر عهده داشته باشند. حتی ممکن است استودیوی بلوبر تیم نیز یکی از این توسعه‌دهندگان باشد.

بازی Silent Hill
ممکن است نسخه‌ی جدید بازی Silent Hill توسط استودیوی بلوبر تیم ساخته شود

در تمام شایعاتی که از بازی Silent Hill منتشر شده است، نام Akira Yamaoka، آهنگ‌ساز معروف این سری به چشم می‌خورد. شخص Akira Yamaoka نیز اخیرا طی مصاحبه‌ای گفت که پروژه‌ی بعدی او تابستان امسال رونمایی خواهد شد. وی اشاره کرد پروژه‌ی بعدی وی عنوانی است که طرفداران بسیار مایل هستند تا اطلاعات بیشتری در مورد آن به دست آورند.

در نهایت باید دید که این شایعات به کجا ختم می‌شوند. آیا سرانجام شاهد رونمایی از نسخه‌ی جدید سری Silent Hil خواهیم بود یا اینکه کونامی قصد دارد تا پروژه‌ی دیگری را توسعه دهد. دیر یا زود همه چیز مشخص می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا