بازی هااخبار بازی

دوره داستانی بازی Call of Duty 2021 احتمالا مشخص شد

دوره داستانی بازی Call of Duty 2021 با انتشار گزارشات جدید احتمالا مشخص شده است.

شرکت اکتیویژن تایید کرده که سال ۲۰۲۱ یک بازی جدید از سری Call of Duty منتشر می‌شود. به غیر از این، هیچ جزئیات رسمی دیگری از آن در دسترس نیست. در حال حاضر هیچ چیزی درباره استودیوی سازنده، تاریخ انتشار و پلتفرم‌های مقصد آن نمی‌دانیم. با این حال، با توجه به شایعات و گمانه‌زنی‌ها، احتمالا در تعطیلات سال ۲۰۲۱ برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سریز ایکس/اس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و استودیوی Sledgehammer Games وظیفه ساخت آن را بر عهده دارد.

علاوه بر این، یک گزارش جدید حاکی از آن است که دوره داستانی بازی در دهه ۱۹۵۰ جریان دارد که یعنی به جنگ کره مربوط می‌شود. این اطلاعات از سوی Modern Warzone به اشتراک گذاشته شده و متاسفانه این تمام چیزی است که آن‌ها افشا کردند. نکته قابل توجه اینجاست که توئیت مربوط به این اطلاعات حذف شده و دلیل آن مشخص نیست. اکتیویژن در سخت‌گیری برای اطلاعات لو رفته شهرت دارد و احتمالا حذف توئیت Modern Warzone هم به همین دلیل است. در هر صورت ولی نباید چیزی را قطعی بدانیم و بهتر است این گزارش را به عنوان شایعه در نظر بگیرید.

بازی Call of Duty 2021
طبق شایعات، سازندگان Advanced Warfare و WWII وظیفه ساخت بازی Call of Duty 2021 را بر عهده دارند

البته منبع مورد نظر در گذشته خود را به عنوان منبعی معتبر اثبات کرده اما هیچ چیزی به‌صورت رسمی اعلام نشده است. متاسفانه اکتیویژن هم به این زودی‌ها اطلاعات لو رفته را تایید یا رد نمی‌کند. معمولا از بازی‌های Call of Duty بین ماه‌های فروردین و خرداد هر سال رونمایی می‌شود. با این حال، اکتیویژن در سال ۲۰۲۰ از Black Ops Cold War تا چند ماه قبل از عرضه رونمایی نکرده بود. هنوز مشخص نیست که روند جدید آن‌ها بدین شکل خواهد بود یا زمان رونمایی از Cold War صرفا استثنا بود. اگر مورد اول باشد، پس به این زودی‌ها قرار نیست اطلاعاتی رسمی از بازی جدید Call of Duty منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا