راهنمای بازیPlayStation 4PlayStation 5Xbox One S/XXbox Series X/SPC

راهنمای بازی Hitman 3؛ آموزش انتقال پیشرفت بازیکنان از Hitman 2 به نسخه‌ی سوم

یکی از قابلیت‌های جدید بازی Hitman 3 این است که شما می‌توانید میزان پیشرفت خود در نسخه‌ی دوم را به نسخه‌ی سوم منتقل کنید. برای اینکه بدانید چگونه باید این کار را انجام دهید با راهنمای بازی Hitman 3 همراه باشید.

راهنمای بازی Hitman 3؛ انتقال پیشرفت Hitman 2 به نسخه‌ی سوم

استودیوی آیو اینتراکتیو (IO Interactive) قابلیتی را فراهم کرده که به وسیله‌ی آن می‌توانید تمام مراحل نسخه‌ی اول و نسخه‌ی دوم سری ریبوت Hitman را به Hitman 3 منتقل کنید. بنابراین شاید احیانا این نسخه‌ها را تجربه نکرده باشید یا تمایل دارید دوباره آن‌ها را تجربه کنید، تنها کافی است تمام مراحل را به نسخه‌ی سوم منتقل کنید. اما علاوه بر این موضوع، یک ویژگی با بهتر بگویم یک قابلیت جذاب دیگر نیز در بازی وجود دارد. شما می‌توانید میزان پیشرفت خود در بازی Hitman 2 و یا Hitman 1 را به نسخه‌ی سوم منتقل کنید.

بگذارید بسیار ساده توضیح دهم. شما بازی Hitman 1 و Hitman 2 را در گذشته خریداری کرده و این بازی‌ها هنوز بر روی کنسول یا پلتفرم دیگر شما نصب است. شاید هم نسخه‌ی فیزیکی یا دیجیتالی این بازی‌ها را در اختیار دارید. اما ممکن است تمایلی نداشته باشید که میان بازی‌ها جابجا شده و هر کدام را جداگانه اجرا کنید. تنها کافی است تمام مراحل دو نسخه‌ی اول را به نسخه‌ی سوم Import کنید.

انتقال میزان پیشرفت شما در دو نسخه‌ی اول نیز به بازی Hitman 3 امکان پذیر است. در این صورت تمام مراحل، ماموریت‌های داستانی، Mastery Levels و محتویات مربوط به Elusive Target و چالش‌های دو نسخه‌ی اول به نسخه‌ی سوم منتقل می‌شوند.

ممکن است بازی Hitman 2 را تا اواسط آن تجربه کرده باشید و در حال حاضر نیز بخواهید بازی را دوباره از همان‌جا ادامه دهید. خبر بد این است که این موضوع در Hitman 3 و از طریق این قابلیت امکان پذیر نیست. زیرا فایل‌های ذخیره‌ی شما قابل انتقال نیستند. این موضوع در ارتباط با مراحل و ماموریت‌های Escalations نیز صدق می‌کند و آن‌ها نیز قابل انتقال نیستند. در نهایت باید اشاره کنیم که آیتم ICA Electrocution Phone نیز در Hitman 3 در دسترس نخواهد بود.

در این قسمت از راهنمای بازی Hitman 3 قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه میزان پیشرفت خود در بازی Hitman 2 را به Hitman 3 منتقل کنید.

راهنمای بازی Hitman 3؛ ثبت نام در وب‌سایت رسمی IO Interactive

برای انتقال پیشرفت خود باید حتما در وب‌سایت IO Interactive عضو باشید. اگر در این وب‌سایت عضویت ندارید، نیازی نیست نگران شوید. سریعا به قسمت Sign Up رفته و در این وب‌سایت ثبت نام کنید. پس از پایان مراحل ثبت نام و تایید ایمیل، به اکانت خود وارد شوید. به قسمت Account Setting رفته و در بخش Linked Accounts اکانتی که بازی Hitman 2 در آن قرار دارد را وارد کنید. اما اگر پیش‌تر در این وب‌سایت ثبت نام کرده‌اید، این مرحله را نادیده بگیرید و مراحل زیر را دنبال کنید.

راهنمای بازی Hitman 3؛ آموزش گام به گام انتقال پیشرفت بازی Hitman 2 به نسخه‌ی سوم

این کار بسیار ساده است. ابتدا باید به قسمت انتقال پیشرفت بازی در سایت رسمی Hitman مراجعه کنید. سپس برروی Start Carryover Process کلیک کنید. پس از آن در صفحه‌ی بعد از شما خواسته می‌شود تا با نام کاربری و پسورد خود در سایت IO Interactive وارد شوید. نام کاربری و کلمه‌ی عبوری که انتخاب می‌کنید باید مربوط به همان بازی باشد که می‌خواهید پیشرفت خود را از آن به Hitman 3 منتقل کنید. البته قادر هستید تا از روش‌های دیگری این کار را انجام دهید. به طور مثال می‌توانید با اکانت PSN خود وارد شده و مراحل انتقال را انجام دهید.

 مشخصات و اطلاعات لازم را وارد کرده‌ و وارد اکانت خود شوید تا مراحل بعدی را آغاز کنید. در صفحه‌ای که باز می‌شود، ابتدا در قسمت Introduction گزینه‌ی Next را بزنید تا به مرحله‌ی Select Source Account برسید. در این مرحله اکانتی که می‌خواهید میزان پیشرفت آن منتقل شود را باید انتخاب کنید. دقت داشته باشید اکانتی را باید انتخاب کنید که مربوط به بازی Hitman 2 باشد. پس از این کار بار دیگر بر روی گزینه‌ی Next کلیک کنید تا به مرحله‌ی بعد بروید.

دقت داشته باشید میزان پیشرفت شما از پلتفرمی به پلتفرم دیگر قابل انتقال نیست. به طور مثال اگر بازی Hitman 2 را بر روی رایانه‌های شخصی تجربه کرده باشید، نمی‌توانید میزان پیشرفت خود را به کنسول پلی‌استیشن ۴ منتقل کنید. بنابراین تنها امکان انتقال به همان پلتفرم وجود دارد. برای روشن شدن این موضوع به نکات زیر دقت کنید:

  • پیشرفت بازی  از کنسول پلی ‌استیشن ۴  به نسخه‌ی پلی ‌استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ امکان‌پذیر است
  • انتقال پیشرفت بازی از کنسول ایکس باکس وان به بازی Hitman 3 بر روی ایکس باکس سری ایکس و سری اس امکان‌پذیر است
  • انتقال پیشرفت بازی از رایانه‌های شخصی (استیم) به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Hitman 3 (اپیک) امکان‌پذیر است

در ادامه وارد Exporting progress می‌شوید. در واقع وب‌سایت بازی در حال جمع آوری اطلاعات شما از اکانت مورد نظر است. در حین انجام این فرایند عبارت Exporting Data را مشاهده می‌کنید. دقت داشته باشید که به هیچ عنوان تا پایان مرحله‌ی جمع آوری اطلاعات، صفحه را رفرش نکنید. پس از اتمام فرایند جمع‌آوری اطلاعات، وارد مرحله‌ی بعد می‌شوید که Review Progress نام دارد. در این صفحه که در تصویر پایین نیز مشاهده می‌کنید، اطلاعات مربوط به میزان پیشرفت شما از جمله سطح و Mastery Level نمایش داده می‌شود.

در مرحله‌ی بعد و در قسمت Select Source Account، باید اکانت خود را انتخاب کنید. اکانتی باید انتخاب کنید که می‌خواهید میزان پیشرفت شما در بازی Hitman 2 به آن منتقل شود. در اکثر مواقع این اکانت مشابه همانی است که در مرحله دوم انتخاب کرده‌اید. مگر اینکه بخواهید پیشرفت بازی Hitman 2 را از اکانت استیم به اکانت اپیک Hitman 3 منتقل کنید. برای انتخاب اکانت تنها کافی است روی آن کلیک کنید تا به رنگ قرمز تغییر کند. سپس Next را بزنید تا به مرحله‌ی پایانی بروید.

مرحله‌‌ی پایانی Review and Confirm نام دارد. تنها کافی است اطلاعات خود را تایید کرده و سپس منتظر بمانید تا آیو اینتراکتیو باقی کارها و فرایند انتقال را انجام دهد.

ممکن است فرایند انتقال کمی طولانی شود، وضعیت در حالت Pending قرار گیرد یا حتی با وضعیت Failed مواجه شوید؛ اصلا نگران نباشید. زیرا شما در صف انتظار قرار دارید و به زودی مراحل انتقال تایید و به اتمام می‌رسد. مدام این صفحه را رفرش کنید تا از نتیجه‌ی فرایند انتقال باخبر شوید. در صورتی که همه چیز به خوبی پیش برود، در صفحه‌ی Status تایید می‌شود که مراحل انتقال با موفقیت به پایان رسیده است. هم اکنون می‌توانید با مراجعه به بازی Hitman 3، مشاهده کنید که تمام پیشرفت شما در بازی Hitman 2 کاملا به نسخه‌ی سوم منتقل شده‌اند.

سخن پایانی:

دومین قسمت از راهنمای بازی Hitman 3 به آموزش انتقال میزان پیشرفت شما از بازی Hitman 2 را به نسخه‌ی سوم اختصاص داشت. اگر از بازی‌بازانی هستید که تا به حال این سری را تجربه نکرده و یا اینکه از بازی‌بازان قدیمی این سری هستید، پیشنهاد می‌کنم قبل از شروع تجربه‌ی نسخه‌ی سوم، قسمت اول راهنمای بازی Hitman 3 را مطالعه کنید.

منبع

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا