تریلر بازی هابازی هااخبار بازی

تریلری جذاب از گیم‌پلی بازی Ratchet and Clank: Rift Apart منتشر شد

استودیوی اینسومنیاک گیمز با تریلری جدید از گیم‌پلی بازی Ratchet and Clank: Rift Apart جزئیات جدیدی از شخصیت مونث جدید آن به نمایش گذاشت.

اینسومنیاک مدتی پیش وعده انتشار اطلاعات جدید از بازی Ratchet and Clank: Rift Apart داده بود و اکنون زمان موعود آن است. Lombax مونث مرموز این بازی برای مدت زیادی ذهن طرفداران را مشغول کرده بود و در تریلر جدید بازی، به این شخصیت پرداخته می‌شود. اسم این Lombax در واقع Rivet است. Rivet یک جنگجوی مقاومتی از بعدی دیگر است که علیه امپراتوری Nefarious مبارزه می‌کند.

این شخصیت در Ratchet and Clank: Rift Apart قابل بازی خواهد بود و در تریلر جدید هم بخش‌های زیادی از گیم‌پلی آن به نمایش گذاشته شده است. در این تریلر می‌توانیم نگاهی به سلاح‌ها، مبارزات و گشت‌وگذار در جهان بازی داشته باشیم. همان‌طور که وعده داده شده بود، بعد دیگر مناطق قدیمی معروف این سری هم در Rift Apart وجود دارند. یکی از مناطق جدید Rift Apart در وبلاگ پلی استیشن به عنوان شهر Nefarious معرفی شده است. همچنین می‌توانیم بعد دیگر مناطق آشنای دیگری مثل Sargasso و Torren IV را ببینیم.

بازی Ratchet and Clank: Rift Apart روز ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ (۱۱ ژوئن ۲۰۲۱) برای کنسول پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد. اینسومنیاک گیمز قبلا تایید کرده بود که بازی با دو حالت گرافیکی عرضه می‌شود؛ یکی اجرای آن با کیفیت ۴K و نرخ ۳۰ فریم و دیگری رزولوشن پایین‌تر با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه خواهد بود.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا