بازی هااخبار بازیPlayStation 5

جیم رایان: می‌خواهیم بازی‌‌‌‌های انحصاری پلی استیشن ۵ نسبت به کنسول‌های قبلی بیشتر باشد

جیم رایان به عنوان رئیس پلی استیشن گفته می‌خواهد کنسول پلی استیشن ۵ نسبت به کنسول‌های قبلی بازی‌های انحصاری بیشتری داشته باشد.

جیم رایان، مدیر عامل و رئیس بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی، در مصاحبه‌ای با رسانه ژاپنی Nikkei راجع به برنامه‌های آینده این شرکت برای پلی استیشن ۵ صحبت کرد. او علاوه بر گفت‌وگو درباره واقعیت مجازی و کمبود موجودی، راجع به محتویات آینده و پیشرفت برنامه‌ها هم حرف‌هایی زد.

تیم پلی استیشن با در نظر گرفتن رقابت موجود می‌خواهد پلی استیشن ۵ در مقایسه با نسل‌های قبلی بازی‌های انحصاری بیشتری داشته باشد. جیم رایان همچنین گفت ادغام‌ها و خریداری استودیوهای بیشتری مثل Insomniac Games در آینده را رد نمی‌کند:

ما به‌طور آرام اما مداوم روی بازی‌های با کیفیت بالا برای پلی استیشن سرمایه‌گذاری می‌کنیم. می‌خواهیم پلی استیشن ۵ نسبت به نسل‌های قبلی بازی‌های انحصاری بیشتری داشته باشد. ما در گذشته ادغام‌ها و خریدهای زیادی مثل Insomniac Games را انجام داده‌ایم. در نظر گرفتن دوباره این گزینه در آینده را رد نمی‌کنیم.

او در ادامه درباره استراتژی این شرکت برای گیمینگ ابری صحبت کرد:

گفت‌وگوها برای تبادل ایده‌ها با مایکروسافت ادامه دارند. چیزهای فوق‌العاده جالبی هستند و امیدوارم در زمان درست بتوانیم استراتژی‌های خود برای گیمینگ ابری را اعلام کنیم. ما می‌توانیم از تکنولوژی ابری برای زیرساخت‌های فنی خود استفاده کنیم اما تجربه گیمینگ ابری که ارائه می‌دهیم، در پلی استیشن منحصر به‌فرد خواهد بود.

کنسول پلی استیشن ۴ به تنهایی محتویات انحصاری زیادی دارد و پیش‌بینی عرضه محتویات انحصاری بیشتر برای پلی استیشن ۵ در آینده بسیار امیدوار کننده است.

کنسول پلی استیشن ۵ آبان ماه سال گذشته منتشر شد. امروزه هم مردم همچنان سخت به دنبال تهیه آن هستند چراکه درخواست‌ها برای آن بالاست و تعداد موجودی‌ها هم به دلیل مشکلات به وجود آمده توسط ویروس کووید-۱۹ چندان بالا نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا