بازی هااخبار بازی

تعداد بازیکنان بازی Apex Legends به بیش از ۱۰۰ میلیون نفر رسید

بازی Apex Legends به موفقیت جدیدی دست یافته و تعداد بازیکنان آن اکنون به رقم خارق‌العاده‌ای رسیده است.

اوایل سال ۲۰۱۹ بود که بازی Apex Legends توسط استودیوی ریسپاون منتشر شد. این بازی در دنیای عنوان Titanfall جریان دارد و به جمع تعداد زیاد دیگری از بازی‌های بتل رویال در بازار ملحق شد. Apex Legends در ابتدا شروع بسیار خوبی داشت اما بعد از مدتی احساس کردیم که نتوانست موفقیت خود را حفظ کند. با این حال، به‌نظر می‌رسد این عنوان دوباره به موفقیت و ارقام بالای گذشته دست یافته است.

در صفحه توئیتر رسمی Apex Legends اعلام شد که این بازی از مرز ۱۰۰ میلیون بازیکن عبور کرده است. این عنوان به‌صورت رایگان در دسترس قرار دارد بنابراین نمی‌دانیم چه میزان از آمار اعلام شده مربوط به مصرف کنندگانی می‌شود که آیتم‌های مربوط به آن را خریداری کرده‌اند. با این حال می‌توان با اطمینان گفت که از زمان عرضه Apex Legends تاکنون بازیکنان زیادی از سراسر جهان به تجربه آن پرداخته‌اند.

بازی Apex Legends هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. فصل نهم آن به‌زودی آغاز می‌شود که طی آن بیشترین ارتباطات و محتویات مربوط به دنیای Titanfall و ارتباط این دو بازی به یکدیگر را خواهیم دید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا