بازی هااخبار بازی

شایعه: سری Resident Evil شاید بعد از نسخه نهم دیگر عنوان شماره‌داری نداشته باشد

طبق اطلاعات جدید، سری Resident Evil ممکن است بعد از نسخه نهم تغییراتی در نام‌گذاری عناوین خود ببیند.

بازی Resident Evil Village شاید از نظر فنی در اسم خود شماره‌ای نداشته باشد، اما کپکام کاملا مشخص کرده که این بازی، شماره هشتم این سری محسوب می‌شود. در لوگوی آن هم شماره ۸ به‌صورت رقم رومی VII ذکر شده است. کپکام همچنین چندین بار تایید کرده که Village دنباله مستقیم داستان نسخه هفتم خواهد بود. اکنون با توجه به جزئیات جدید منتشر شده توسط یک اینسایدر، به‌نظر می‌رسد بعد از Village هم یک نسخه شماره‌دار دیگر برای خاتمه داستان شخصیت Ethan عرضه می‌شود. ولی بعد از آن احتمالا کپکام روش‌‌‌های دیگری را برای نام‌گذاری عناوین جدیدتر سری در نظر می‌گیرد.

طبق گفته اینسایدر شناخته شده کپکام یعنی Dusk Golem، بازی‌های Resident Evil 7، Village و نسخه نهم (که پیش از این گفته بود مراحل ساخت آن آغاز شده) به روایت یک داستان می‌پردازند. داستان این سه‌گانه همزمان با یکدیگر طرح شده بود؛ به این دلیل که احتمالا چرخه توسعه هر ۳ نسخه به یکدیگر خیلی نزدیک بوده است.

با این حال، Dusk Golem می‌گوید Resident Evil 9 شاید آخرین نسخه شماره‌دار این سری باشد و بعد از آن کپکام روش‌های دیگری برای نام‌گذاری بازی‌های این سری انتخاب می‌کند. او گفت دلیل این تصمیم احتمالا بدین خاطر است که کپکام می‌خواهد در آینده روی داستان‌های متمرکزتر و پرمحتواتری تمرکز کند که به یک بازی خلاصه می‌شوند و دیگر نیازی نباشد برای روایت یک داستان، چند بازی متفاوت برای آن عرضه کند.

البته تمام این اطلاعات تایید نشده هستند و منبع مورد نظر هم درباره چیزهایی صحبت می‌کند که در آینده دور رقم می‌خورد. بنابراین هنوز هیچ چیز قطعی نیست. البته Dusk Golem سابقه خوشی در ارائه اطلاعات مربوط به Resident Evil دارد.

بازی Resident Evil 9 احتمالا تا چند سال آینده منتشر نمی‌شود، اما پیش از آن هم طرفداران Resident Evil می‌توانند خودشان را سرگرم چیزهای دیگری بکنند. Resident Evil Village به‌زودی در ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۷ مه ۲۰۲۱) برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سریز ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا