بازی هااخبار بازی

گزارش: بازی Perfect Dark و چند عنوان دیگر ایکس باکس هنوز فاصله زیادی با انتشار خود دارند

کریستوفر درینگ از GamesIndustry طی گزارشی گفت بازی‌ Perfect Dark و عناوین Fable و Everwild هنوز فاصله زیادی با انتشار خود دارند.

شاید باعث تعجب کسی نشود که بازی‌های Fable و Perfect Dark هنوز چندین سال از زمان عرضه خود دور هستند. در جدیدترین پادکست VGC از این بازی‌ها صحبت شد. در این پادکست درباره انحصاری‌های پلی استیشن و ایکس باکس بحث‌هایی صورت گرفت. درینگ ضمن تحسین استودیوهای فرست پارتی ایکس باکس، گفت طرفداران باید چند سال دیگر برای تجربه عناوین ذکر شده صبر کنند.

ایکس باکس استودیوهای شگفت‌انگیز زیادی دارند و بازی‌های آن‌ها هم در راه هستند اما من از گفت‌وگوی خود با دوستانم در استودیوهای بازی‌سازی ایکس باکس فهمیدم که این بازی‌ها مثل Perfect Dark، Fable و Everwild هنوز فاصله زیادی با انتشار دارند.

او در ادامه با لحن شوخی‌واری گفت:

اصلا شاید هم وقتی این بازی‌ها منتشر شوند، ایکس باکس بعدی هم از راه برسد. آن‌ها بسیار از زمان انتشار خود دور هستند. وقتی به خبرهای مربوط به هیدئو کوجیما و شایعات همکاری او با ایکس باکس فکر می‌کنید، می‌خواهید بدانید که آیا واقعا آن‌ها سراغ چنین کاری می‌روند یا نه چون فهرست انحصاری‌های بزرگی برای زمان فعلی ندارند.

بعد از این پادکست، از یک اینسایدر ایکس باکس به‌نام Klobrille درخواست شد که نظر خود را درباره این گزارش به اشتراک بگذارد. او گفت که پیش‌بینی می‌کند Everwild سال ۲۰۲۲ و Fable در سال ۲۰۲۳ منتشر شوند. Perfect Dark هم احتمالا سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد اما زمان دیرتر هم ممکن است.

هردو بازی Perfect Dark و Fable سال گذشته معرفی شده بودند. البته Everwild در مراسم XO19 معرفی شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا شما هم انتظار دارید که بازی‌هایی مثل Fable و Perfect Dark چندین سال با انتشار فاصله داشته باشند؟ یا فکر می‌کردید این بازی‌ها زودتر منتشر می‌شدند؟ لطفا دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا