بازی هااخبار بازی

شایعه: یک بازی بزرگ شوتر اول شخص پاییز امسال به Xbox Game Pass اضافه می‌شود

طبق شایعات قرار است یک بازی شوتر اول شخص AAA از روز اول عرضه در پاییز امسال به‌طور رایگان در Xbox Game Pass در دسترس قرار بگیرد.

چند هفته اخیر برای Xbox Game Pass دوران بزرگی بوده است. ما می‌بینیم که بازی‌های فرست‌پارتی و بزرگ به‌طور منظم به این سرویس اضافه می‌شوند. به‌تازگی هم Outriders قرار شد از روز اول عرضه در Xbox Game Pass در دسترس قرار بگیرد و بعد از آن هم در کمال تعجب متوجه شدیم که MLB The Show 21 هم به جمع عناوین آن اضافه خواهد شد.

به‌نظر می‌رسد هنوز هم کار مایکروسافت با اضافه کردن بازی‌های ترد پارتی بزرگ از همان روز اول عرضه به Xbox Game Pass تمام نشده باشد. در پادکست جدید Xbox Era، اینسایدر سرشناسی به‌نام Shpeshal Ed گفت یک بازی شوتر اول شخص AAA در پاییز امسال عرضه می‌شود که از همان روز اول انتشار برای مشترکین Xbox Game Pass به‌طور رایگان در دسترس خواهد بود. البته او فقط تا همینجا بسنده کرد و جزئیاتی درباره نام آن بازی به اشتراک نگذاشت. ولی می‌توان براساس همین گفته‌ها حدس‌هایی زد.

Xbox Game Pass
همکاری‌های اخیر EA و مایکروسافت در زمینه Xbox Game Pass باعث می‌شود Battlefield 6 را محتمل‌ترین گزینه بدانیم

Call of Duty 2021 و Battlefield 6 بازی‌های شوتر اول شخص معروف و بزرگی هستند که پاییز امسال منتشر می‌شوند. اما احتمال اینکه آن بازی Battlefield 6 باشد بیشتر است؛ مخصوصا که به همکاری‌های زیاد EA و مایکروسافت توجه می‌کنیم (به‌ویژه در زمینه Game Pass). یک اینسایدر دیگر به‌نام Tom Henderson هم در توئیتر اشاره کرده که Battlefield 6 مطمئنا به Xbox Game Pass اضافه می‌شود. البته Far Cry 6 یک بازی شوتر اول شخص بزرگ دیگری است که برای عرضه در سال جاری برنامه‌ریزی شده است. طبق شایعات هم ایکس باکس در حال مذاکره با یوبی‌سافت برای آوردن Ubisoft PLUS به Xbox Game Pass است، بنابراین Far Cry 6 را هم می‌توان به عنوان گزینه احتمالی دیگر در نظر گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا