بازی هااخبار بازی

بازی Death Stranding در رایانه‌های شخصی بیش از ۲۷ میلیون دلار درآمد داشت

شرکت مادر ۵۰۵ Games یعنی Digital Bros گزارش مالی جدید خود را منتشر کرد و جزئیات جدیدی از فروش بازی‌ Death Stranding و سایر عناوین خود به اشتراک گذاشت.

طبق این گزارش، بازی Death Stranding از زمان عرضه خود تاکنون در رایانه‌های شخصی ۲۳ میلیون یورو (حدود ۲۷.۳ میلیون دلار) درآمد به‌همراه داشت. در نیمه مالی گذشته این بازی از نظر درآمدزایی عملکرد بهتری نسبت به Control و Ghostrunner داشت. البته Control زمان عرضه خود برای رایانه‌های شخصی در سال ۲۰۱۹ طی بازه زمانی کوتاه‌تری به این رقم دست یافت.

۵۰۵ Games اخیرا آی‌پی Ghostrunner را هم خریداری کرد و محتویات بیشتری از آن را برای سال ۲۰۲۱ تایید نمود. بنابراین جالب می‌شود که ببینیم در آینده تا چه میزان برای آن‌ها درآمدزا خواهد بود. در بحث تفکیک پلتفرم‌ها هم رایانه‌های شخصی بیش از ۶۸ درصد از فروش دیجیتالی بازی‌های Digital Bros را رقم زدند. پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو فقط در ۲۸ درصد از فروش بازی‌ها نقش داشتند.

هنوز مشخص نیست بازی بعدی کوجیما چه خواهد بود، اما طبق گفته کارگردان هنری استودیوی او یعنی یوجی شیکاوا، احتمالا به‌زودی باید منتظر معرفی پروژه بعدی باشیم. اخیرا همچنین آهنگ‌ساز معروف Metal Gear Solid و Death Stranding هم بعد از ۱۰ سال همکاری با کوجیما از وی جدا شد. ۵ سال ابتدایی این همکاری در کونامی رقم خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا