بازی هااخبار بازی

اطلاعاتی از تاریخ رونمایی و داستان بازی جدید Life is Strange منتشر شد

شرکت اسکوئر اینکس اعلام کرد به‌زودی رویدادی برگزار می‌کند که قرار است در آن از بازی جدید Life is Strange رونمایی شود.

اسکوئر اینکس اعلام کرد در رویداد دیجیتالی جدید Square Enix Presents خبرهایی از بازی‌های آینده خود به اشتراک می‌گذارد. اولین قسمت از Square Enix Presents روز ۲۸ اسفند ۹۹ (۱۸ مارس ۲۰۲۱)، ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد. در این رویداد ۴۰ دقیقه‌ای تریلرها و اخبار جدیدی از بازی‌های آینده خواهیم دید.

اسکوئر اینکس تایید کرد که در این رویداد از بازی جدید Life is Strange هم رونمایی خواهد شد. این بازی شامل شخصیت‌های جدید، داستان تازه و مجموعه‌ای متفاوت از قدرت‌های ماوراءالطبیعه می‌شود. یکی از اینسایدرها به‌نام امیلی راجرز می‌گوید بازی جدید توسط استودیوی Deck Nine ساخته می‌شود (سازندگان Before the Storm) چراکه رابطه اسکوئر اینکس و Dontnod مدت‌ها پیش به پایان رسید. یکی دیگر از شایعات ResetEra حاکی از آن است که بازی جدید Life is Strange: True Colors نام دارد و شخصیت اصلی بازی هم فردی به‌نام الکس است.

بازی جدید Life is Strange
تصویری از شخصیت اصلی بازی جدید Life is Strange

ظاهرا الکس قدرت ذهن‌خوانی افراد و دیدن احساسات دیگران را دارد. همچنین به‌نظر می‌رسد در مقایسه با بازی اول تمرکز بیشتری به بخش موسیقی اختصاص داده شده است. این شایعه پیش از تایید رویداد جدید توسط اسکوئر اینکس پخش شده بود و نویسنده آن گفته بود از این بازی جدید به‌زودی رونمایی شود. تاکنون این بخش از حرف او تایید شده و باید منتظر ماند و دید آیا اطلاعات او درباره شخصیت اصلی و قدرت‌های وی هم درست هستند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا