بازی هااخبار بازی

استودیوی ناتی داگ ظاهرا روی یک بازی چندنفره برای پلی استیشن ۵ کار می‌کند

به‌نظر می‌رسد استودیوی ناتی داگ روی یک بازی خدمات‌محور و چندنفره برای پلی استیشن ۵ کار می‌کند.

ناتی داگ استودیویی است که بیشتر بخاطر بازی‌های تک‌نفره، داستان‌محور و برنده جوایز مختلف شناخته می‌شود؛ اما به‌نظر می‌رسد اخیرا روی پروژه‌ای مربوط به یک بازی چندنفره کار می‌‌کند. این پروژه به حدی بزرگ است که آن‌ها به دنبال یک طراح اقتصاد برای بازی خود هستند.

حداقل این چیزی است که می‌توانیم از فراخوان کاری جدید ناتی داگ بفهمیم. همان‌طور که گیم‌اسپات گزارش داده، این فراخوان کاری روی شغل طراح اقتصاد بخش آنلاین تاکید دارد. شخص مورد نظر باید یک سیستم پاداش‌دهنده قابل توجه برای بازیکنان خلق کند و مطمئن شود که بازی برای مدتی طولانی سرگرم کننده باقی خواهد ماند.

ناتی داگ همچنین به‌طور ویژه‌ای درباره “راه‌هایی برای بازیکن به‌منظور نمایش خود” توضیح داده است. منظور آن‌ها آیتم‌های شخصی‌سازی و تزئینی است. در این فراخوان همچنین تایید شده که فرد مورد نظر با تیم عملیاتی زنده پشت بازی کار می‌کند. این می‌تواند به معنای آن باشد که این بازی پروژه بزرگی برای ناتی داگ محسوب می‌شود.

صفحه فراخوان آن‌ها هیچ چیزی درباره نام، سبک یا اینکه چه نوعی بازی چندنفره‌ای می‌سازند ذکر نکرده است. ناتی داگ در گذشته هم حالت‌های چندنفره و آنلاین را با سری Uncharted و The Last of Us ساخته، اما به‌نظر می‌رسد این بار تعهد بزرگ‌تری پشت کار خود دارند. احتمالا این بازی جدید برای پلی استیشن ۵ است.

قبل از عرضه بازی The Last of Us Part 2، استودیوی ناتی داگ تایید کرده بود که بخش قابل توجهی از حالت چندنفره بازی را ساخته‌اند؛ به همین علت تصمیم گرفتند کار روی آن را موقتا متوقف کنند تا تمام تمرکز خود را به اتمام توسعه بازی اصلی اختصاص دهند. اگر این فراخوان کاری مربوط به بخش چندنفره تکامل یافته Factions باشد، پس احتمالا با یک بازی مستقل روبه‌رو خواهیم بود.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا