بازی هااخبار بازی

گزارش: رونمایی دوباره از بازی Elden Ring احتمالا به تعویق افتاد

از زمان معرفی بازی Elden Ring در E3 2019 خبرهای کمی از آن شنیده‌ایم. طرفداران به‌شدت منتظر یک تریلر یا خبر رسمی از این بازی هستند، اما ظاهرا باز هم باید مدت بیشتری صبر کنند.

چندی پیش تریلری در فضای مجازی پخش شد. به‌نظر می‌رسید آن تریلر در واقع مربوط به Elden Ring بود که زودتر از موعود توسط برخی افراد لو رفت؛ هرچند تعدادی هم می‌گفتند این تریلر ساختگی است و ربطی به Elden Ring ندارد. طبق گزارشات قرار بود تا اواخر ماه مارس از این بازی مجددا رونمایی شود، ولی ظاهرا باید مدت بیشتری منتظر آن باشیم.

جف گراب از Gamesbeat که طی چند هفته گذشته گزارشات زیادی از بازی Elden Ring ارائه داد، اخیرا گفت که لو رفتن بخشی از تریلر بازی باعث شد که بندای نامکو رونمایی دوباره از این بازی را به تاخیر بیندازد. طبق گفته او، این شرکت می‌خواهد درباره پیام تبلیغاتی این بازی فکر کند و همچنین بفهمد که چگونه تریلر لو رفت. گراب افزود به احتمال زیاد در E3 2021 و ماه خرداد یا تیر از Elden Ring رونمایی خواهد شد.

بندای نامکو اخیرا نام تجاری Bandai Namco Next را ثبت کرده بود. این موضوع باعث شد بسیاری حدس بزنند که آن‌ها می‌خواهند رویدادی شبیه به Nintendo Direct برگزار کنند و در آن از Elden Ring رونمایی دوباره انجام می‌شود. اینکه چنین خواهد شد یا در مراسم شرکت دیگری مثل مایکروسافت برای نمایش بازی خود شرکت می‌کنند را نمی‌دانیم. فعلا تنها کاری که می‌توانیم بکنیم، صبر است. در صورت انشار جزئیات بیشتر، ما شما را در جریان خواهیم گذاشت.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا