بازی هااخبار بازی

فضای مورد نیاز Resident Evil Village مشخص شد

به‌تازگی فضای مورد نیاز Resident Evil Village در فروشگاه مایکروسافت اعلام شده و ظاهرا به حجم چندان زیادی احتیاج نیست.

Resident Evil Village احتمالا بازی پرمحتوا و مغزداری خواهد بود. این عنوان قرار است تاکید بیشتری بر گشت‌وگذار داشته باشد و از Resident Evil 7 هم طولانی‌تر خواهد بود. دیگر کم‌کم حجم بازی‌ها بسیار زیاد شده و محتویات بیشتر Resident Evil Village نسبت به نسخه قبلی باعث می‌شود که فکر کنیم این عنوان فضای زیادی را اشغال می‌کند؛ اما ظاهرا این‌طور نیست.

طبق صفحه بازی Resident Evil Village در فروشگاه مایکروسافت، این بازی روی کنسول‌های ایکس باکس وان و ایکس باکس سریز ایکس/اس به ۳۵ گیگابایت فضای خالی احتیاج خواهد داشت. همچنین عنوان چندنفره Resident Evil Re:Verse هم ۱۵ گیگابایت حجم دارد. این عنوان برای خریداران Resident Evil Village رایگان خواهد بود و جمعا حجم آن ۲ با هم ۵۰ گیگابایت می‌شود.

بازی Resident Evil Village روز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۷ مه ۲۰۲۱) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سریز ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. Capcom هنوز تاریخ انتشار Resident Evil Re:Verse را اعلام نکرده است. یک دمو از Resident Evil Village هم‌اکنون برای پلی استیشن ۵ در دسترس قرار دارد. البته Capcom اعلام نمود که دموی دیگری هم برای تمام پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا