بازی هااخبار بازی

گزارش: کار ساخت بازی Resident Evil 9 آغاز شده است

طبق گفته یک اینسایدر مشهور، Capcom از حالا روی بازی Resident Evil 9 کار می‌کند.

در ۴ سال اخیر ۳ بازی از Resident Evil منتشر شده و این سری اساسا وارد دوران طلایی دوم خود شده است. حتی به‌نظر می‌رسد که آینده آن هم درخشان‌تر باشد. با وجود اینکه کاملا قابل پیش‌بینی است که روزی Resident Evil 9 هم عرضه می‌شود، اما شاید فکر کنید در حال حاضر این بازی حتی نزدیک به زمان شروع ساخت هم نیست (با در نظر گرفتن اینکه نسخه هشتم هنوز منتشر نشده است).

اینسایدر معروف و لیکر همیشگی Resident Evil یعنی AestheticGamer یا همان Dusk Golem اخیرا در توئیتر گفت که بازی Resident Evil 9 از حالا در دست ساخت قرار گرفته است. او گفت بازی هنوز فاصله بسیار زیادی با انتشار دارد و در بهترین حالت شاید سال ۲۰۲۴ منتشر شود. اما به هر حال مراحل ساخت آن در حال طی شدن هستند. در واقع به‌نظر می‌رسد کار توسعه آن از اواخر سال ۲۰۱۸ آغاز شده باشد (زمانی که چندین بازی دیگر از Resident Evil هم در دست ساخت بودند).

احتمالا اگر کار ساخت Resident Evil 9 (یا هر چیزی که در نهایت Capcom آن را بنامد) شروع شده باشد، اکنون در مرحله ابتدایی پیش‌تولید قرار دارد. به‌نظر می‌رسد Capcom می‌خواهد عرضه سالیانه Resident Evil را حفظ کند (یا حداقل نزدیک به عرضه سالیانه شوند) پس شاید چندین بازی اصلی از این سری به‌طور همزمان در دست ساخت هستند.

در آینده نزدیک چندین بازی جدید از Resident Evil منتشر می‌شوند. Resident Evil Village در اردیبهشت ماه و Resident Evil Outrage یک سال بعد از آن در دسترس قرار می‌گیرند. Resident Evil 4 Remake هم در دست ساخت است و طبق اسناد لو رفته اخیر Capcom، چندین بازی دیگر هم از این سری مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارند.

نیازی به گفتن نیست، اما بهتر است که این اطلاعات جدید را به عنوان شایعه در نظر بگیرید تا اخبار رسمی منتشر شوند.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا