تریلر بازی هابازی هااخبار بازیویدیو

تریلر جدید بازی Bright Memory: Infinite یکی از شخصیت‌های شرور را معرفی می‌کند

به‌تازگی تریلر سینمایی جدیدی از بازی Bright Memory: Infinite منتشر شده که ما را با شخصیت شرور داستان بیشتر آشنا می‌کند.

بازی Bright Memory: Infinite گذشته جالبی دارد. در ابتدا این بازی فقط Bright Memory نام داشت که اکنون برای رایانه‌های شخصی و ایکس باکس سریز ایکس و اس در دسترس است. گفته می‌شود که نسخه‌ی اصلی این بازی تنها توسط یک نفر ساخته شده است. اما حال یک استودیوی کامل وظیفه‌ی توسعه نسخه‌ی کامل آن را بر عهده گرفته و آن را تبدیل به عنوانی کرده که پتانسیل بالایی دارد. تریلر جدید بازی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید. این تریلر به معرفی یکی از شخصیت‌های شرور داستان می‌پردازد.

در این تریلر با شخصیت شرور جنرال لین آشنا می‌شویم. او دشمن بزرگ شیلیا (شخصیت اصلی بازی) به حساب می‌آید. جنرال لین عضو سازمان تحقیقاتی علوم ماوراءالطبیعه است که به مبارزه با قهرمان داستان می‌پردازد. تریلر سینمایی جدید بازی چندان طولانی نیست ولی می‌توان مشاهده کرد که لین وارد مکانی شده که سازمان سازمان تحقیقاتی نیز در آن حضور دارد.

داستان بازی Bright Memory: Infinite در یک شهر بزرگ، در زمان آینده و در سال ۲۰۳۶ رخ می‌دهد. پدیده‌ای عجیب در آسمان‌های جهان رخ داده و دانشمندان هیچ توضیحی برای آن پیدا نمی‌کنند. خیلی زود مشخص می‌شود که این اتفاق با یک راز باستانی ارتباط دارد. بدین ترتیب قرار است تاریخ ناشناخته دو جهان کشف شود. سازمانی که جنرال لین در آن حضور دارد هم قطعا به دنبال کشف این راز است.

بازی Bright Memory: Infinite از جمله مورد انتظارترین بازی‌های ایکس باکس در سال ۲۰۲۱ است. این بازی در زمان نامشخص در سال ۲۰۲۱ برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد. این بازی همچنین برای کنسول پلی استیشن ۵ نیز منتشر خواهد شد اما هنوز تاریخ انتشار این نسخه مشخص نیست.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا