اخبار بازیموسیقی بازی ها

موسیقی‌های متن بازی Cyberpunk 2077

اگر به موسیقی بازی‌های ویدیویی علاقه‌مند هستید، در بخش موسیقی بازی‌ها قصد داریم تا موسیقی متن بازی‌های ویدیویی محبوب را برای دانلود قرار دهیم. در این قسمت به سراغ موسیقی‌های بازی Cyberpunk 2077 رفته‌ایم.

نگاهی کوتاه به بازی Cyberpunk 2077

عرضه‌ی بازی Cyberpunk 2077 با حواشی بسیار زیادی همراه بود. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۲ معرفی شد و خیلی زود به یکی از محبوب‌ترین و مورد انتظار‌ترین بازی‌های نسل هشتم بدل گردید. این موضوع اصلا دور از انتظار نبود زیرا که استودیوی خوش‌نام سی‌دی پراجکت توسعه‌ی آن را بر عهده داشت. این استودیو با خلق سه‌گانه The Witcher به شهرت و محبوبیت بسیاری در میان بازی‌بازان دست یافت.

همین موضوع انتظارات از بازی Cyberpunk 2077 را به شدت بالا برد. دنیایی متفاوت با تم سایبرپانکی و ترکیبی از المان‌های محبوب نقش آفرینی در بازی Cyberpunk 2077 نوید یک نقش افرین عمیق و متفاوت را می‌دادند.

سرانچام پس از گذشت هشت سال از معرفی، بازی Cyberpunk 2077 عرضه شد. اما متاسفانه بر خلاف آنچه که پیش بینی می‌شد، این بازی نتوانست انتظارات را برآورده کند. مشکلات فنی بازی Cyberpunk 2077 آن‌قدر زیاد هستند که حتی به‌روز‌رسانی‌هایی که برای این بازی عرضه می‌شوند نیز قادر به برطرف کردن آن‌ها نیستند. شاید بهتر بود بازی Cyberpunk 2077 مسیر متفاوتی را در پیش می‌گرفت. وجود یک حالت Early Access می‌توانست در این زمینه بسیار مفید واقع شود.

موسیقی‌های بازی Cyberpunk 2077

اگر مشکلات فنی بازی Cyberpunk 2077 را کنار بگذاریم، بازی دارای روایت داستانی بسیار غنی و تاریخچه‌ای بسیار طولانی است. به علاوه از نظر گیم‌پلی نیز با یک نقش آفرینی عمیق و متفاوت روبرو هستیم. اما بدون شک موسیقی‌های بازی را می‌توان نقطه‌ی مثبت آن به شمار آورد. موسیقی‌های بازی Cyberpunk 2077 توسط P. T. Adamczyk ،Marcin Przybyłowicz و Paul Leonard-Morgan ساخته شده‌اند. در این میان آقای Marcin Przybyłowicz ساخت موسیقی‌های سری محبوب The Witcher را در کارنامه‌ی خود دارد. اما Cyberpunk 2077 نسبت به سری Witcher تفاوت‌های زیادی دارد.

دنیای بازی دارای یک تم سایبرپانکی است. خوشبختانه موسیقی‌های بازی کاملا با ستینگ آن هم‌خوانی دارند و تصویر درستی را از یک دنیای سایبرپانکی که با تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای آمیخته شده است ارائه می‌دهند. در بازی رنگ‌های متفاوتی را شاهد هستید و این همان چیزی است که در ساخت موسیقی‌های بازی به آن توجه شده است. موسیقی‌های بازی دربرگیرنده‌ی سبک‌های مختلف موسیقی بوده و اصلا به یک ژانر خاص محدود نیستند. از سبک راک گرفته تا موسیقی‌های پاپ، جاز، تکنو و بسیاری دیگر.

همین موضوع سبب شده تا موسیقی‌های بازی خود بتوانند نقش مهمی را در روایت داستانی بازی ایفا کنند. به عبارتی موسیقی‌های بازی شما را در دنیای قرار می‌دهند که Cyberpunk 2077 سعی داشته تا آن را به تصویر بکشد. دنیایی که در زمان آینده جریان دارد و مردم می‌توانند بدن‌های خود را تا حدی تغییر دهند و به قدرت‌هایی دست یابند که تصور آن برای بشریت ممکن نیست.

در هر صورت شما می‌توانید آلبوم موسیقی‌های بازی Cyberpunk 2077 را در قسمت پایین دانلود کنید:

دانلود با کیفیت MP3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا