بازی هااخبار بازی

بازی Resident Evil Village بسیار طولانی‌تر از Resident Evil 7 خواهد بود

پیتر فابیانو از شرکت کپکام گفت بازیکنان می‌توانند انتظار یک ماجراجویی پخته‌تر را از بازی Resident Evil Village داشته باشند. این عنوان نسبت به نسخه‌ی هفتم بسیار بزرگ‌تر خواهد بود.

پیتر فابیانو (Peter Fabiano)، تهیه کننده‌ی بازی Resident Evil Village، اخیرا مصاحبه‌ای با مجله‌ی OPM UK انجام داده است. وی در مصاحبه‌ی خود گفت به‌طور دقیق نمی‌تواند مشخص کند که چند ساعت محتوا در Resident Evil Village وجود دارد. اما آقای فابیانو به این نکته اشاره کرد که قطعا با عنوان کوتاهی روبه‌رو نخواهیم بود.

فقط این را می‌گویم نسبت به آنچه که بازیکنان در Resident Evil 7 تجربه کردند بسیار بلندتر است.

نسخه‎‌‌ی هفتم Resident Evil از طولانی‌ترین بازی‌های این فرانچایز نبود اما بخش داستانی خوبی ارائه داد. بازی به لطف آیتم‌‌های مخفی و درجه‌ی سختی Madhouse که سطح مقاومت دشمنان و پازل‌ها را دشوارتر می‌کرد، ارزش تکرار بالایی داشت. طبق شایعات، Resident Evil Village قرار است یکی از طولانی‌ترین بازی‌های این سری باشد. در مقاله‌ای به تفاوت‌های بزرگ Resident Evil Village با نسخه هفتم نگاهی انداخته‌ایم و می‌توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

فابیانو نقش شخصیت Peter Walken را در دموی معروف Resident Evil 7 داشت. وی توضیح داد که شرکت کپکام از فناوری جدید کنسول پلی استیشن ۵ به مانند SSD و صدای ۳ بعدی این کنسول به طور موثری استفاده می‌کند.

بازی Resident Evil Village روز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۷ مه ۲۰۲۱) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همزمان با این عنوان، بازی Resident Evil Re:Verse نیز به‌صورت رایگان در دسترس قرار می‌گیرد. Resident Evil Re:Verse در واقع یک بخش آنلاین برای نسخه‌ی هشتم محسوب می‌شود. گیم‌پلی این بخش شباهت‌هایی به Resident Evil Resistance خواهد داشت. به‌نظر می‌رسد حتی از مدل‌های شخصیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های نسخه‌ قبلی بدون هیچ تغییری استفاده شده باشد. در واقع این بخش برای تقدیر و تشکر از طرفداران این سری ارائه می‌شود.

منبع

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا