بازی هاراهنمای بازیPlayStation 4

راهنمای بازی Hitman 3؛ راهنمای ماموریت داستانی In)Security)

سرانجام سومین و آخرین اپیزود از سه‌گانه‌ی بازسازی شده و متفاوت Hitman منتشر شد. اگر قصد تجربه‌ی این بازی را دارید با راهنمای بازی Hitman 3 همراه باشید.

در این قسمت از راهنمای بازی Hitman 3 قصد داریم تا با یکدیگر قدم به قدم در نخستین منطقه‌ی بازی یعنی Dubai پیش برویم. Dubai را می‌توان ساده‌ترین منطقه‌ی بازی Hitman 3 توصیف کرد. ماموریت‌های داستانی، یافتن هدف‌ها و به قتل رساندن آن‌ها در این مرحله بسیار آسان است. در قسمت اول به شما گفتیم که ماموریت‌های داستانی برای افراد تازه وارد بسیار مناسب هستند. به نوعی ماموریت‌های داستانی مراحل آموزشی به حساب می‌ایند و می‌توانند شما را با گیم‌پلی بازی بیشتر آشنا کنند.

در هر صورت همان طور که اشاره کردیم، در این قسمت از راهنما با یکدیگر در مرحله‌ی Dubai گام به گام پیش می‌رویم. البته در این قسمت تنها ماموریت داستانی In)Security) را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد. همچنین نکاتی که برای تکمیل ماموریت‌های داستانی یا به قتل رساندن اهداف باید بدانید را نیز به شما گوش‌زد خواهیم کرد. پس در ادامه با ما همراه باشید.

راهنمای بازی Hitman 3؛ راهنمای ماموریت داستانی In)Security)

ابتدا شما بازی را بیرون از ساختمان آغاز می‌کنید. شما باید مسیر را ادامه دهید تا به یک پنجره برسید. برای باز کردن این پنجره کافی است که از دوربین خود استفاده کنید. پس از اینکه وارد ساختمان شدید، هدف شما وراد شدن به بخش امنیتی است. اما برای وارد شدن به این بخش باید لباس تیم امنیتی را به تن داشته باشید. برای اینکار ابتدا به علامتی که بازی به شما می‌دهد (علامت سبز رنگ) بروید. پس از اینکه از محتوای ماموریت آگاه شدید درست روبروی شما یک راه‌پله قرار دارد. از این راه‌پله بالا بروید پس از آن در سمت چپ شما یک پله‌ی دیگر قرار دارد از این پله‌ها نیز بالا بروید.

هنگامی که به طبقه‌ی بالا رسیدید، به سمت چپ بروید. به یک اتاق می‌رسید که یک نگهبان کنار آن ایستاده است. وارد اتاق شده و منتظر بمانید تا نگهبان از جلوی اتاق عبور کند. در این لحظه به سراغ نگهبان بروید و او را از پای در بیاورید. پس از این کار او را Knok Out کنید و سپس لباس او را به تن کنید. پس همان طور که مشاهده کردید می‌توانید به راحتی افراد مختلف را از پای در آورده و مثل آن‌ها لباس بپوشید. از این طریق می‌توانید به برخی مکان‌های خاصی به مانند اتاق امنیتی و مکان‌هایی که فقط نیروهای امنیتی یا افراد خاص به آن اجازه‌ی ورود دارند، وارد شوید.

حال مامور ۴۷ به مانند یک نگهبان یا نیروی امنیتی لباس پوشیده است. در این اتاق یک کمد قرار دارد که شما می‌توانید جسد افراد به سمت این کمد بکشانید و آن‌ها را درون کمد قرار دهید. بنابراین  کسی نمی‌تواند آن‌ها را پیدا کند. از این اتاق بیرون بیایید و درست در سمت چپ پله‌ها، یک در وجود دارد. شما از طریق این در به اتاق امنیتی وارد می‌شوید. به محض ورود مشاهده می‌کنید که نگهبانان در مورد موضوع خاصی صحبت می‌کنند. به صحبت آن‌ها گوش داده تا از این طریق ماموریت In)Security) را دیافت کنید.

پس از دریافت ماموریت به طبقه‌ی پایین بازگردید؛ همان‌جایی که مهمانان جمع شده و یک نفر در حال سخنرانی است. به قسمت Bar بروید و از طریق دری که آن‌جا قرار دارد، به اتاق دیگری وارد شوید. در انتهای این اتاق، یک در بزرگ سفید رنگ را مشاهده می‌کنید که به پله‌ها راه دارد. پله‌ها را تا جایی پایین بروید که به طبقه صفر برسید. در این طبقه بر روی تعداد از جعبه‌ها، یک آچار وجود دارد که حتما آن را بردارید زیرا بعدا حتما بدرد می‌خورد.

در همین طبقه یک علامت سبز رنگ مشاهده می‌کنید که باید آن را دنبال کنید. به وسیله‌ی این علامت بازی به شما می‌گوید که به این منطقه رفته و کار خاصر را انجام دهید یا آیتم خاصی را پیدا کنید. برای رسیدن به آن ابتدا باید از دری که در راهرو قرار دارد به آشپزخانه بروید. بر روی یکی از میز‌های آسپزخانه یک آیتم مهم قرار گرفته که Staff keycard نام دارد. در واقع این کارت باعث می‌شود تا شما بتوانید به اتاق Staff یا کارمندان دسترسی داشته باشید. پس به یاد داشته باشید که حتما این کارت را بردارید.

در انتهای آشپزخانه و درست روبروی پله‌ها، اتاق locker room را مشاهده می‌کنید. این اتاق باز است و دو نفر در آن‌جا حضور دارند. اما بر روی نیمکت یک آیتم مهم دیگر قرار دارد که حتما باید آن را برداریم. مشکل اینجاست وقتی قصد این کار را داریم، در کنار آیتم علامت تعجب ظاهر می‌شود. در قسمت اول اشاره کردیم هر کجا علامت تعجب مشاهده کردید، یعنی انجام آن کار بسیار پر‌خطر است. به بیان ساده‌تر اگر شما این آیتم را بردارید، ممکن است افرادی که در اتاق حضور دارند متوجه شده و ماموریت لو برود. بنابراین باید خیلی با احتیاط این کار را انجام داده و آیتم transfer papers را بردارید.

به قتل رساندن Marcus

پس از یافتن آیتم transfer papers  ماموریت به‌روز‌رسانی شده و بازی لوکیشن جدیدی که باید به آن‌جا بروید را با علامت سبز‌رنگ مشخص می‌کند. شما باید بار دیگر به همان اتاق امنیتی باز گردید که ماموریت (In)Security از آن‌جا آغاز شد. تنها کافی است همین مسیری را که به طبقه پایین آمده‌اید را بازگشته تا به آن‌جا برسید. هنگامی که به این اتاق برسید، باید به سمت ماموران امنیتی رفته و حضور خود را به آن‌ها اعلام کنید (Announce Arrival).

کمی منتظر بمانید تا هدف شما یعنی Marcus از راه برسد. سپس برگه‌هایی که در طبقه‌ی پایین یافته بودید را به وی تحویل دهید. در ادامه باید به دنبال وی حرکت کنید تا به بالکن برسید. این قسمت Marcus یک چالش پیش روی شما قرار می‌دهد. او به شما می‌گوید که باید چاقوها را به سمت هدف‌های فرضی در حال حرکت پرتاب کنید. تمام چاقوهایی که بر روی میز قرار دارند را بردارید تا اگر یکی از چاقوها خطا رفت، چاقوی اضافه داشته باشید. پس از انجام این‌ کار ماموریت (In)Security به پایان می‌رسد.

اگرچه ماموریت (In)Security به پایان رسیده اما بازی یک هدف دیگر نیز برای شما تعیین کرده است؛ به قتل رساندن Marcus. شما دو راه برای به قتل رساندن وی دارید. می‌توانید بالافاصله پس از اینکه چالش پرتاب چاقو به اتمام رسید این کار را انجام دهید. یعنی ابتدا سریعا یک چاقو به نگهبانی که در نزدیکی شما قرار دارد پرتاب کرده و او را از پای در آورید. می‌توانید منتظر بمانید تا کار نگهبان به اتمام برسد و این مکان را ترک کند. سپس به پشت Marcus رفته و با انتخاب گزینه‌ی Push، او را از بالکن به پایین پرتاب کنید. از این طریق Marcus را به قتل رسانده و البته چالش Vertical Approach  را نیز به دست آورید.

سخن پایانی:

خب در اینجا به پایان یک قسمت دیگر از راهنمای قدم به قدم بازی Hitman 3 رسیدیم. در این راهنما اولین ماموریت داستانی در منطقه‌ی Dubai را به صورت گام به گام پیش رفتیم و هدف اصلی این ماموریت یعنی Marcus را نیز به قتل رساندیم. در قسمت بعد به سراغ دیگر ماموریت‌های Hitman 3 خواهیم رفت و تمام ماموریت‌های داستانی منطقه‌ی Dubai را به اتمام می‌رسانیم. پس در قسمت‌های بعد نیز ما را همراهی کنید. همچنین قادر هستید قسمت‌های قبلی راهنمای بازی Hitman 3 را نیز از وب‌سایت گیم پالت مطالعه کنید. همچنین برای دریافت اطلاعات و جزئیات بیشتر، پیشنهاد می‌کنم نقد و بررسی این بازی و یا نقد ویدیویی بازی Hitman 3 را مشاهده کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا