بازی هااخبار بازینمرات بازی ها

نمرات بازی Destruction AllStars منتشر شد

به‌تازگی نمرات Destruction AllStars توسط برخی رسانه‌ها منتشر شده است که در ادامه نگاهی به خلاصه برخی از نقدهای آن‌ها خواهیم انداخت.

بازی Destruction AllStars اخیرا برای کنسول پلی استیشن ۵ در دسترس قرار گرفته است. یکی از نکات قابل توجه، این است که طی ۲ ماه اول عرضه‌ی بازی Destruction AllStars، مشترکین PS Plus می‌توانند به‌طور رایگان آن را تجربه کنند. در این عنوان، بازی‌بازان به‌صورت آنلاین با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و باید از طریق مهارت‌های خود در نبرد ماشینی پیروز شوند.

خلاصه نقدهای بازی بدین شرح است:

GameCrate: 90/100

Destruction AllStars شاید آن عنوانی نباشد که شما را وادار به خرید پلی استیشن ۵ کند، اما هر کسی که این کنسول را داشته باشد از تجربه آن خشنود خواهد شد. این بازی تاکنون یکی از بهترین مزایای داشتن پلی استیشن ۵ به‌حساب می‌آید.

Daily Star: 80/100

Destruction AllStars اعتیادآور و بسیار سرگرم کننده است. با وجود اینکه خیلی از عناصر خود را از بازی‌های دیگر قرض گرفته، اما باز هم حس اصیل و اورجینال بودن می‌دهد. اگر اشتراک PS Plus داشته باشید، می‌توانید تا ۲ ماه آینده آن را به‌صورت رایگان تجربه کنید. این کار هیچ پشیمانی هم به‌همراه نخواهد داشت. Destruction AllStars یک بازی خوب برای پلی استیشن ۵ است که ماه فوریه‌ی کسل کننده را به دورانی لذت‌بخش با نبرد ماشین‌ها تبدیل می‌کند.

GamePro Germany: 78/100

من واقعا به Destruction AllStars علاقه‌ی زیادی دارم. حالت هرج‌ومرج گیم‌پلی من را به یاد غروب‌های بی‌پایان با پلی استیشن ۱ و Destruction Derby یا Demolition Racer می‌اندازد. در این بازی همیشه یک اتفاقی می‌افتد و در هر لحظه ماشینی تصادف می‌کند. هرگز از آن خسته نمی‌شوم.

Critical Hit: 75/100

Destruction AllStars هم جدید است و هم آشنا. اما مجموعه‌ای سرحال کننده از اتومبیل‌ها، حالت‌ها و رانندگی دیوانه‌وار دارد که نوید آینده‌ای درخشان را برای این بازی می‌دهند. این عنوان یک دربی ویرانی است که البته گاهی اوقات آزار دهنده می‌شود. اماحس  لذت، شادی و هیجان زیادی دارد که ارزش وقت شما را خواهد داشت.

۴Players.de: 72/100

محتویات فعلی بازی برای مدتی کوتاه سرگرم کننده هستند. اینکه برای محتویات جدید باید هزینه‌ی اضافی پرداخت کنید،ر افتضاح است. وسعت آن به‌طور کلی می‌توانست بسیار بیشتر باشد. اگر حالت Stockpile که فعلا برای من به‌شدت بی‌قاعده است را حذف کنیم، فقط ۳ حالت دیگر باقی می‌مانند. این حالت‌ها در زمین‌های مسابقه‌ای بسیار شبیه به هم جریان دارند. مهارت‌های شخصیت و حملات ویژه ماشین‌های قهرمان بیش از حد تغییر می‌کنند. در نهایت کنجکاو هستم که ببینم ماجرای Destruction AllStars در زمینه‌ی محتویات جدید و تبدیل شدن به یک بازی با قیمت کامل تا ماه آوریل به کجا می‌رسد.

Millenium: 70/100

Destruction AllStars نقاط قوت زیادی دارد. کارگردانی کاملا خوب است و گیم‌پلی را می‌توان سریع یاد گرفت. البته ماهر شدن در آن زمان می‌خواهد. از ضربه‌های سپر به سپر ماشین‌ها و پریدن به روی سکو‌ها برای تعویض ماشین‌ها بسیار لذت بردیم. همچنین آزادسازی قدرت‌های قهرمانان زیادی که در دسترس قرار دارند هم بسیار رضایت‌بخش است. با این حال، به‌سختی می‌توان گفت که در بلند مدت عنوان موفقی باشد. انحصاری بودن برای پلی استیشن ۵ و قیمت بالای بازی مانع دست‌یابی آن به تعداد گسترده مخاطبان می‌شود.

VGC: 40/100

از ۴ حالتی که فعلا در دسترس قرار گرفته‌اند، ۲ مورد از آن‌ها غیر لزومی و نامتعادل هستند. محتوای حالت تک‌نفره بسیار کم است و حتی اگر به اندازه یک خرده نان بیشتر محتوا بخواهید، باید پول اضافه پرداخت کنید. این موارد باعث می‌شوند Destruction AllStars حس محصولی زمخت و پوچ را بدهد که پس از مدتی کوتاه دیگر لذت‌بخش و سرگرم کننده نخواهد بود.

نمرات Destruction AllStars
میانگین نمرات Destruction AllStars فعلا روی عدد ۶۹ قرار دارد
بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا