بازی هااخبار بازی

بازی El Hijo – A Wild West Tale برنده جایزه بهترین بازی خانوادگی آلمان شد

بازی El Hijo – A Wild West Tale در مراسم DCP 2021 برنده جایزه بهترین بازی خانوادگی آلمان شد.

بازی عاری از خشونت El Hijo – A Wild West Tale توسط شرکت Handy Games، ناشر بیل‌المللی عناوین ایندی واقع در شهر گیبل‌شتات آلمان منتشر شده است. این بازی توانست توسط داوران مراسم DCP 2021 به عنوان بهترین بازی خانوادگی آلمان انتخاب شود و برنده جایزه ۸۰ هزار یورویی شد.

این بازی با داشتن ستینگی جذاب و در دسترس بودن و همچنین اتمسفر منحصر به‌فرد در کنار داستانی عاطفی به یک اندازه برای جوانان و بزرگ‌سالان لذت‌بخش است. هیئت داوران مراسم DCP با تجربه ماجراجویی هیجان‌انگیز Wild West متقاعد شده‌اند که خانواده‌ها می‌توانند با یکدیگر آن را بازی کنند. در سال ۲۰۱۹ هم این بازی مخفی‌کاری در مراسم گیمزکام به عنوان بهترین بازی مستقل انتخاب شد.

بازی El Hijo - A Wild West Tale

در El Hijo بازیکنان در نقش پسری ۶ ساله قرار می‌گیرند که به دنبال یافتن مادر گم شده خود است. در طول این مسیر او با موانع زیادی مواجه می‌شود که توسط محیط و مردم دیگر بر سر راه او به‌وجود آمده‌اند. او با غلبه بر هر چالشی اعتماد به نفس لازم برای مقابله با سایر حریفان خود را پیدا می‌کند. در طول این ماجراجویی به صومعه‌ای دور افتاده، صحرایی خطرناک و یک شهر مرزی شوم پر از جنایت و شرارت سفر خواهید کرد.

بازی El Hijo – A Wild West Tale هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، رایانه‌های شخصی، نینتندو سوئیچ و ایکس باکس وان در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا