بازی هااخبار بازی

شایعه: استودیوی رمدی یک بازی انحصاری برای پلی استیشن می‌سازد

استودیوی رمدی اخیرا بسیار پر کار است. آن‌ها اعلام کردند که همزمان روی ۵ پروژه مشغول کار هستند. به‌نظر می‌رسد یکی از این پروژه‌ها مربوط به یک بازی انحصاری برای پلی استیشن باشد.

کلیر بروملی، از عوامل تولید جهانی پلی استیشن، طی هفته‌های اخیر در پروفایل LinkedIn خود فراخوان‌های کاری رمدی، پست‌های مدیر عملیاتی، مدیر ارتباطات و طراح صدای این استودیو را به اشتراک می‌گذاشته است.

این اتفاق به خودی خود شاید معنای خاصی نداشته باشد. بروملی در گذشته هم سابقه به اشتراک‌ گذاشتن پست‌های استودیوهای ترد پارتی در پروفایل خود را داشته است. با این وجود، با توجه به گفته یک اینسایدر معروف به‌نام Shpeshal Ed، این شایعه حقیقت دارد و در توئیت دیگری گفت بازی جدید آن‌ها احتمالا در انحصار کامل پلی استیشن خواهد بود.

Shpeshal Ed در گذشته منبع قابل اعتماد و معتبری بوده است. بیشتر اطلاعات او مربوط به ایکس باکس هستند اما گاهی اوقات خبرهای مربوط به پلی استیشن هم ارائه می‌دهد (مثلا همین اواخر پیش از آنکه به‌طور رسمی Final Fantasy 7 Remake به عنوان بازی رایگان PS Plus معرفی شود، او این موضوع را لو داده بود). در هر صورت بهتر است این خبر را به عنوان شایعه در نظر گرفت تا در آینده اطلاعات بیشتری به اشتراک گذاشته شود.

از ۵ بازی در حال ساخت رمدی، یکی از آن‌ها انحصاری ایکس باکس به‌نام CrossfireX است. ناشر ۲ بازی دیگر هم Epic Games خواهد بود و طبق شایعات، یکی از این‌ بازی‌ها Alan Wake 2 است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا