اخبار بازیPC

بازی استراتژی نوبتی Quinterra هفته‌ی آینده عرضه می‌شود

استودیوی مستقل Sidereal Studio مفتخر است تا عنوان جدید خود یعنی بازی Quinterra که یک عنوان Rouglite در سبک مبارزات نوبتی است را معرفی کند. با معرفی  بازی  Quinterra با گیم پالت همراه باشید.

نگاهی کوتاه به بازی Quinterra

بازی Quinterra در استیم ۱۵ دلار قیمت دارد و ۱۵ درصد تخفیف خورده است. این عنوان در حالت دسترسی اولیه در روز ۱۷ آوریل منتشر شده و به مخطبان عنوانی را ارائه می‌دهد که تصمیمات آن‌ها در آن حائز اهمیت است. طرفداران عناوین استراتژی در حین تجربه‌ی این عنوان شگفت‌زده خواهند شد. چرا که  Quinterra با الهام گیری از عناوینی بسیاری از جمله عناوین استراتژی و حتی بازی‌های رومیزی و ترکیب ایده‌های نوآورانه تجربه‌ای متفاوت و سرگرم کننده را به آن‌ها ارائه می‌دهد.

بازی‌بازان کنترل ۳ تا ۵ منطقه را در دست خواهند گرفت و با استفاده از سربازان خود، طلا و آیتم‌های مختلف، می‌توانند در رویارویی‌های گوناگون پیروز شوند. ساخت ارتش مهم‌ترین کار است و در بالاترین اولویت قرار دارد. اگر در مبارزات زیادی شکست بخورید، در اهداف و آرزو‌های خود شکست خواهید خورد و ماجراجویی شما با شکست مواجه می‌شود.

Channing Burell در رابطه با بازی Quinterra اذعان داشت:

تیم سازنده پس از صرف دو سال بر روی روند توسعه‌ی بازی، با ساخت محتوایی نزدیک ۲۵ ساعت، به ارزش پولی که برای بازی پرداخت شده است احترام گذاشته و کیفیت آن را تضمین می‌کند. هر راند در این عنوان به مدت سه و نیم ساعت طول خواهد کشید و ۴ گروه قابل بازی وچود خواهند داشت. محتوای این بازی بسیار گسترده است و تنوع بسیار بالای آن باعث می‌شود که حالت‌های غیرقابل پیش بینی در آن به وجود آیند.

پیش‌ روی در این عنوان هم از لحاظ روایت داستانی و هم از لحاظ گیم‌پلی بازی‌باز را درگیر می‌کند.  بدین منظور یک بخش تمرینی و آموزشی گسترده برای این عنوان تهیه شده‌است. پس از کامل کردن بخش داستانی، شما ماجراجویی خود را با گروه Lycars شروع می‌کنید. Lycars ها در ابتدا انسان بودند، اما از خرابه‌های واقع در جنگل باستانی خارج شده تا برای رهایی از نفرین خود گیاهی جادویی به نام  Wolfsbane را پیدا کنند.

این عنوان از یک Facet – Tiles بهره می‌برد که انرژی‌های مختلف را بهینه کرده و باعث به وجود آمدن یک نقشه‌ی قابل مبارزه در The Abyss می‌شود. با انجام مبارزات و نبردها در بازی Quinterra، امتیاز تجربه، طلا، مینیون‌ها، آیتم‌های قابل استفاده، کریستال‌ها و یگان‌های الیت به دست خواهید آورد. از امتیاز تجربه می‌توانید برای ارتقاها استفاده کنید. کریستال‌ها نقش کلیدی در گیم‌پلی بازی ایفا می‌کنند و ادغام کردن آن با یک نیروی‌ مبارز، آن را به نیرو‌ی قدرتمند‌تری تبدیل می‌کند.

در این عنوان مناطقی وجود دارد که میزبان انواع مختلف موجودات و حیوانات هستند. در این عنوان شما با این ۵ منطقه رو به رو خواهید شد. صحرای کریستال، جنگل باستانی، Arcane Marsh، معدن‌های عمیق و Restless Glacire. هر منطقه‌ی قابل بازی از یک منطقه‌ی مشخص آغاز می‌گردد و با پیش‌روی در مراحلی که تصادفی چیده شده‌اند، داستان بازی روایت می‌‌شود.

مبارزات این عنوان از بازی Host Of Card و طراحی مراحل آن نیز از عناوین روگ‌لایک الهام گرفته است.

از دیگر ویژگی‌های کلیدی بازی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • چهار نژاد قابل بازی با داستان منحصر به خود و درخت مهارت ویژه
  • ۱۰۰ واحد قابل بازی و بیشتر از ۲۰۰ واحد
  • بیشتر از ۴۰۰ مهارت خاص
  • بیشتر از ۲۰۰ تجهیزات قابل استفاده
  • ۵ منطقه که ۱۰ گونه میزبان را دارا هستند
  • و بسیاری از موارد دیگر

شکست یک چالش است

بازی Quinterra به گونه‌ای طراحی شده که یک تجربه‌ی ramp-up باشد اما در هر صورت، به مانند دیگر عناوین روگ‌لایک، شکست بخشی از بازی است و موجب می‌شود تا بتوانید بهتر آن را یاد بگیرید. اما شکست کامل در این عنوان باعث می‌شود که هدف اصلی بازی نیز با شکست رو به رو شود. در این صورت باید بازی از اول شروع کنید

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا