بازی هااخبار بازی

تک‌لند: بازی Dying Light 2 به مشکلی در توسعه بر نخورده است

بازی Dying Light 2 در سال ۲۰۱۸ معرفی شده بود، اما بعد از رونمایی اولیه تا به الان چیز زیادی از آن ندیده‌ایم.

اما شاید این سکوت خبری بلند مدت سازندگان به‌زودی پایان یابد. آن‌ها اعلام کردند که پنج‌شنبه این هفته خبرهایی جدیدی از این بازی منتشر می‌شوند. اما اکنون سازندگان تصمیم گرفتند درباره شایعات مربوط به وضعیت سخت توسعه این عنوان توضیحاتی بدهند.

یکی از کاربران در پاسخ به توئیتی که سازندگان در آن خبر از اعلام جزئیات بیشتر از Dying Light 2 برای پنج‌شنبه دادند، گفت “مراحل توسعه این بازی انگار در جهنم طی می‌شوند.”

حساب رسمی توئیتر Dying Light 2 در دفاع از بازی و فرایند توسعه آن گفت:

Dying Light 2 به پیشرفت ادامه می‌دهد. ما بازی را خیلی زود معرفی کردیم اما با قرار داشتن در وضعیت جهنم توسعه فاصله زیادی دارد.

همچنین حساب رسمی توئیتر Dying Light 2 در ادامه تایید کرد که این بازی به‌طور Early Access در دسترس قرار نمی‌گیرد. نسخه‌ای که در آینده منتشر می‌شود، بسته کامل بازی خواهد بود.

Dying Light 2 در E3 2018 معرفی شد. در ابتدا قرار بود این بازی در بهار سال ۲۰۲۰ منتشر شود. ولی در اوایل ۲۰۲۰ تک‌لند تصمیم به تاخیر در عرضه بازی گرفت. در مه ۲۰۲۰، Polski Gamedev گزارش داد که توسعه Dying Light 2 به مشکل برخورده و هنوز حتی دموی آزمایشی این بازی هم آماده نیست. اما تک‌لند با تکذیب شایعات افزود Dying Light 2 اکنون در مرحله‌ای به‌سر می‌برد که از ابتدا تا انتها قابل بازی است. با این حال، هنوز خبر خاص دیگری از آن نشنیده‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا