بازی هااخبار بازی

استودیوی سانتا مونیکا برای بازی معرفی نشده خود نیرو استخدام می‌کند

استودیوی سانتا مونیکا از زمان عرضه بازی God of War در سال ۲۰۰۴ مورد توجه بسیاری از بازیکنان قرار گرفته است.

بعد از عرضه بازی جدید God of War در سال ۲۰۱۸ محبوبیت آن‌ها دوباره شدت گرفت. جدیدترین شماره از این بازی با عرضه خود توانست مورد تحسین منتقدان قرار بگیرد و فروش بسیار خوبی داشته باشد. آن‌ها اخیرا از بازی بعدی God of War با پسوند Ragnarok رونمایی کردند. طبق اعلام آن‌ها، این عنوان در سال ۲۰۲۱ منتشر می‌شود اما چنین چیزی از نظر طرفداران بعید است. با این وجود به‌نظر می‌رسد Ragnarok تنها چیزی نیست که استودیوی سانتا مونیکا در حال ساخت آن باشد.

استودیوی سانتا مونیکا در صفحه توئیتر خود فراخوان جذب نویسنده برای بازی معرفی نشده جدید خود را منتشر کرد. این اولین باری نیست که می‌شنویم آن‌ها روی یک بازی جدید کار می‌کنند. اوایل سال ۲۰۲۱ آن‌ها فراخوانی برای جذب یک کارگردان هنری زده بودند. مشخص نیست این فراخوان‌ها مربوط به یک بازی هستند یا نه، ولی احتمالا همین‌طور است؛ مگر اینکه سانتا مونیکا در کنار Ragnarok روی چند پروژه کوچک به‌صورت همزمان کار کند.

هنوز کسی نمی‌داند پروژه دیگر آن‌ها یک آی‌پی جدید است یا اسپین آفی برای God of War. فعلا نمی‌توان گفت این پروژه تا چه حد پیشرفت داشته، چراکه نمی‌دانیم وسعت و اهمیت آن در چه حد است. از طرفی رفت‌وآمد کارکنان و نیروها در توسعه بازی طبیعی است اما با توجه به موقعیت‌های شغلی که سانتا مونیکا برای آن‌ها فراخوان زده، حدس می‌زنیم این بازی جدید با زمان انتشار خود فاصله بسیار زیادی داشته باشد.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا