بازی هااخبار بازی

بازی Little Nightmares 2 بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته است

بندای نامکو و استودیوی Tarsier بازی Little Nightmares 2 در سبک ترسناک و معمایی را یک ماه پیش منتشر کردند. این عنوان از همه لحاظ به موفقیت دست یافته است.

بازی Little Nightmares 2 در زمان عرضه مورد تحسین منتقدان و طرفداران قرار گرفت. علاوه بر این، به‌نظر می‌رسد این بازی در مدت زمانی کوتاه به فروش بسیار خوبی هم دست یافته است. بندای نامکو به‌تازگی در صفحه توئیتر رسمی Little Nightmares 2 اعلام کرد این عنوان از زمان عرضه تاکنون بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته است.

این آمار بسیار تحسین برانگیز است، به‌خصوص اینکه در نظر بگیریم Little Nightmares 2 یک بازی Indie محسوب می‌شود. رسیدن به چنین آماری برای این بازی در عرض یک ماه موفقیت بزرگی است.

به‌تازگی تایید شد که استودیوی Tarsier به سراغ بازی‌های جدیدی می‌روند. با وجود اینکه آن‌ها فعلا قصد توسعه آی‌پی Little Nightmares را ندارند، اما بندای نامکو به سرمایه‌گذاری روی این آی‌پی ادامه خواهد داد. Tarsier اکنون زیر مجموعه گروه Embracer محسوب می‌شود. هنوز مشخص نیست بازی‌های آینده Little Nightmares را چه استودیویی می‌سازد.

بازی Little Nightmares 2 برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوئیچ، رایانه‌های شخصی و استادیا در دسترس است. این عنوان همچنین اواخر سال ۲۰۲۱ برای پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سریز ایکس هم عرضه خواهد شد. شما می‌توانید نقد و بررسی ما از Little Nightmares 2 را در این قسمت مطالعه کنید.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا