بازی هااخبار بازی

برخی از بازی‌های جدید بتسدا در انحصار ایکس باکس و رایانه‌های شخصی خواهند بود

فیل اسپنسر رسما تایید کرد که برخی از بازی‌های آینده شرکت بتسدا در انحصار ایکس باکس و رایانه‌های شخصی خواهند بود.

بعد از تایید قرارداد مایکروسافت و بتسدا توسط اتحادیه اروپا، اکنون این شرکت برنامه‌های خود در رابطه با انحصاری‌سازی بازی‌های بتسدا را اعلام کرده است. طرفداران از زمان اعلام وجود این قرارداد راجع به بحث انحصاری شدن بازی‌های بتسدا برای ایکس باکس حدس‌هایی می‌زدند.

تیم استورات، مدیر مالی ایکس باکس، در نوامبر سال گذشته گفته بود مایکروسافت می‌خواهد بازی‌های بتسدا روی ایکس باکس اولین یا بهترین باشند. فیل اسپنسر هم با انتشار پست جدیدی در وبلاگ Xbox Wire ضمن تاکید دوباره بر این موضوع، اعلام کرد برخی از بازی‌های آینده بتسدا در انحصار ایکس باکس و رایانه‌های شخصی خواهند بود. او نوشت:

این قدم بعدی ما در ساخت تیمی از استودیوهای فرست پارتی ممتاز است. این تعهد ما به جامعه ایکس باکس محسوب می‌شود. با اضافه شدن تیم‌های خلاق بتسدا به جمع استودیوهای ما، بازیکنان باید بدانند که کنسول‌های ایکس باکس، رایانه‌های شخصی و Xbox Game Pass بهترین مکان‌ها برای تجربه بازی‌های جدید بتسدا خواهند بود. برخی از بازی‌های آینده بتسدا هم در انحصار ایکس باکس و رایانه‌های شخصی هستند.

بنابراین نه همه بازی‌های جدید، بلکه فقط برخی از آن‌ها در انحصار پلتفرم‌های ایکس باکس و رایانه‌های شخصی خواهند بود. هنوز جزئیاتی در رابطه با اینکه بازی‌های انحصاری شامل چه عناوینی هستند به اشتراک گذاشته نشده است.

فیل اسپنسر همچنین اعلام کرد اواخر این هفته بازی‌های بیشتری از بتسدا به سرویس Xbox Game Pass اضافه می‌شوند. این یعنی بازیکنان ایکس باکس به‌زودی می‌توانند با پرداخت مبلغی ناچیز به تعداد زیادی از عناوین بتسدا به‌صورت رایگان دسترسی پیدا کنند.

به‌نظر شما چه بازی‌هایی در انحصار ایکس باکس و رایانه‌های شخصی خواهند بود؟ آیا مایکروسافت می‌خواهد بازی‌های بزرگ بتسدا را به انحصار خود در بیاورد و بازی‌های کوچک‌تر را برای تمام پلتفرم‌ها منتشر کند؟ یا شاید هم تصمیم بگیرند بازی‌های مهمی مثل Starfield و The Elder Scrolls VI را روی تمام پلتفرم‌ها عرضه کنند تا سود بیشتری به‌دست آورند.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا