بازی هااخبار بازی

برخی از بازی‌ های ایکس باکس برای سال ۲۰۲۱ هنوز معرفی نشده‌اند

جیسون رونالد تایید کرد برخی از بازی های ایکس باکس برای سال ۲۰۲۱ هنوز معرفی نشده‌اند.

اگر به یاد داشته باشید، چندی پیش یکی از توسعه‌دهندگان استودیوی EA DICE گفت مایکروسافت هنوز از چند انحصاری ایکس باکس برای سال ۲۰۲۱ رونمایی نکرده است. به‌نظر می‌رسد حرف او درست بوده است. جیسون رونالد، مدیر برنامه‌های مایکروسافت اعلام کرد آن‌ها هنوز از تمام انحصاری‌های سال ۲۰۲۱ رونمایی نکرده‌اند.

در جدیدترین قسمت از پادکست Iron Lords از جیسون رونالدو پرسیده شد از بین بازی‌های ایکس باکس در سال ۲۰۲۱ بیشتر منتظر کدام یک است. او در پاسخ گفت هنوز از تمام بازی‌ها رونمایی نکرده‌اند، بنابراین نمی‌تواند به این سوال پاسخ بدهد.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، جزئیات بیشتری در رابطه با بازی‌های معرفی نشده به اشتراک گذاشته نشد. طرفداران حدس و گمانه‌زنی را از حالا شروع کرده‌اند. طبق شایعات باید انتظار Forza Horizon 5 یا بازی جدید Wolfenstein از Bethesda را داشته باشیم.

در ژانویه امسال، جز کوردن، ژورنالیست معروف Windows Central، گفته بود حداقل از وجود ۲ بازی معرفی نشده برای ایکس‌ باکس در سال ۲۰۲۱ خبر دارد.

فعلا باید منتظر باشیم تا ببینیم این بازی‌های جدید چه عناوینی هستند. شاید در خرداد ماه سال آینده اطلاعات بیشتری در این رابطه به‌دست آوریم. در زمانی که بسیاری از بازیکنان ایکس باکس را بخاطر کمبود انحصاری مورد انتقاد قرار می‌دهند، خوب است که بدانیم آن‌ها به دنبال رفع این نقطه ضعف هستند و عناوین بیشتری در آستین دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا