بازی هااخبار بازی

۵ بازی جدید در استودیوی Remedy مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارند

استودیوی Remedy شاید در سال ۲۰۱۹ با Control یکی از بهترین عناوین خود را ارائه داده باشد، اما تاریخچه آن‌ها بسیار بلند و قدیمی است.

آن‌ها همیشه استودیوی فعالی بودند. احتمالا بتوان گفت که اکنون هم در فعال‌ترین بازه زمانی خود به سر می‌برند چراکه پروژه‌های زیادی در دست توسعه دارند.

مدتی است که می‌دانیم استودیوی Remedy روی چندین پروژه کار می‌کند اما اکنون جزئیات جدید و ارقام دقیق‌تری داریم. طبق گزارش GamesIndustry و با توجه به گفته ترو ویرتالا (مدیر عامل Remedy) این استودیو اکنون ۴ تیم فعال دارد. تیم اصلی سازنده Control علاوه بر کار کردن روی پورت‌های بیشتر آن بازی، کار روی عنوان بزرگ بعدی خود را شروع کرده است. تیم دیگر آن‌ها روی یک بازی چندنفره کار می‌کند که فعلا با نام Vanguard شناخته می‌شود.

استودیوی Remedy
استودیوی Remedy بخش بزرگی از موفقیت اخیر خود را مدیون Control است

تیم سوم هم روی ۲ پروژه معرفی نشده مشغول به کار است که فعالیت آن‌ها بخشی از همکاری Remedy با Epic Games خواهد بود.  در نهایت تیم آخر هم روی بخش داستانی CrossfireX کار می‌کند. این بازی قرار است سال ۲۰۲۱ در دسترس قرار گیرد.

۲۰۲۰ سال رکورد شکنی برای Remedy بود که بخش بزرگی از آن را به موفقیت Control مدیون است. به‌نظر می‌رسد آن‌ها قصد توقف هم ندارند. باید امیدوار باشیم که به‌زودی اطلاعات بیشتری از برخی از این پروژه‌ها به‌دست آوریم.

اخیرا بازی Control: Ultimate Edition منتشر شده است. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را در گیم‌پالت مطالعه کنید.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا