تریلر بازی هااخبار بازیویدیوPC

بسته الحاقی Burning Crusade بازی World Of Warcraft Classic معرفی شد

در جریان رویداد شب گذشته‌ی بلیزارد، این شرکت از اولین بسته الحاقی بازی World Of Warcraft Classic با نام Burning Crusade  رونمایی کرد.

World Of Warcraft Classic عنوانی است که در سال ۲۰۱۹ عرضه شد. هدف بلیزارد از عرضه‌ی این بازی، این بود تا بتواند تجربه‌ای مشابه نسخه‌های کلاسیک سری World of Warcraft را ارائه دهد. بلیزارد تا حدودی در این امر موفق بود و بازی‌بازان زیادی در سال ۲۰۱۹ به تجربه‌ی این عنوان پرداختند.

سوپرایزهای شب گذشته‌ی بلزارد فقط به نسخه‌ی جدید سری Diablo ختم نمی‌شود. بلکه بلیزارد برای طرفداران سری وارکرفت نیز خبرهای خوبی دارد. شب گذشته شرکت بلیزارد رسما از اولین بسته الحاقی این بازی با نام Burning Crusade رونمایی کرد. نسخه‌ی اصلی Burning Crusade در سال ۲۰۰۷ منتشر شد و آن زمان بزرگ‌ترین بسته الحاقی منتشر شده برای این بازی به شمار می‌آمد. حال بلیزارد قصد دارد تا نسخه‌ی بهبود یافته‌ی این بسته الحاقی را نیز عرضه کند.

تریلر بازی World of Warcraft Classic: Burning Crusade

شما می‌توانید تریلر معرفی بسته الحاقی بازی World of Warcraft Classic: Burning Crusade را در قسمت پایین مشاهده کنید:

متاسفانه بلیزارد تاریخ انتشار بسته الحاقی Burning Crusade بازی World Of Warcraft Classic را مشخص نکرد. اما بازی اصلی یعنی World Of Warcraft Classic هم اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا