تریلر بازی هااخبار بازیویدیوPlayStation 4Xbox One S/XPC

تریلر جدیدی از بازی Diablo 4 منتشر شد

شب گذشته شرکت بلیزارد تریلر جدیدی از مورد انتظارترین بازی این شرکت یعنی بازی Diablo 4 را منتشر ساخت. این تریلر به معرفی یکی دیگر از کلاس‌های بازی اختصاص دارد.

تریلر جدید بازی Diablo 4

شب گذشته رویداد BlizzCon 2021 به صورت آنلاین برگذار شد. شرکت بلیزارد سوپرایزهای زیادی را برای این رویداد تدارک دیده بود. یکی از آن‌ها به بازی مورد انتظار این شرکت یعنی Diablo 4 اختصاص داشت. شرکت بلیزارد با انتشار تریلر جدیدی از بازی Diablo 4، یکی دیگر از کلاس‌های این بازی یعنی کلاس Rogue را معرفی کرد. شما می‌توانید تریلر جدید بازی Diablo 4 را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

کلاس Rogue را می‌توان بسیار مشابه کلاس Demon Hunter در بازی Diablo 3 به شمار آورد. سلاح‌هایی به مانند شمشیر و Dagger در حملات نزدیک کاربرد دارند. به علاوه در این نوع از حملات، کلاس Rogue قادر است تا از زهر (Poison) برای مبارزه و نابودی دشمنان خود نیز استفاده کند. البته در حملات دوربرد نیز علاوه بر تیر و کمان، می‌توان از نوعی جادو به نام Shadow Magic نیز استفاده کرد.

بازی Diablo 4 هم اکنون برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دست توسعه قرار دارد. هنوز تاریخ مشخصی برای انتشار بازی Diablo 4 تعیین نشده است. اما انتظار می‌رود در سال جاری اطلاعات و جزئیات بیشتری از این بازی در دسترس قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا