بازی هااخبار بازی

گزارش: کونامی برای بازی Metal Gear Solid و Castlevania برنامه دارد

به‌نظر می‌رسد شرکت کونامی قصد دارد از آی‌پی‌های با ارزشی مثل بازی Metal Gear Solid و همچنین Castlevania استفاده کند؛ یا حداقل این چیزی است که گزارشات جدید بر آن‌ها تاکید دارند.

اخیرا شایعات زیادی درباره شرکت کونامی به گوش می‌رسند. به‌تازگی دوباره شایعه‌ای مبنی بر در دست ساخت بودن یک ریبوت/remake از بازی Silent Hill توسط استودیویی ژاپنی منتشر شد. علاوه بر این، به‌نظر می‌رسد استودیوی بلوبر که بازی The Medium را عرضه کرده، به همکاری با یک ناشر مشهور اشاره می‌کند. اما ظاهرا این تمام ماجرا نیست و شایعات دیگری درباره سایر آی‌پی‌های این شرکت منتشر می‌شوند.

اندی رابینسون از VGC، در ادامه گزارشات خود مربوط به بازی جدید Silent Hill افزود کونامی همچنین بعد از عملکرد ضعیف Metal Gear Survive و Contra: Rogue Ops قصد دارد از منابع و نیروهای خارجی برای توسعه پروژه‌های خود کمک بگیرد. او به‌طور ویژه از Metal Gear Solid و Castlevania نام برد. رابینسون گفت این پروژه‌ها هرچه که باشند، هنوز در مراحل اولیه ساخت هستند و احتمالا به این زودی‌ها خبری از آن‌ها نمی‌شود.

مثل همیشه باید این شایعات را هم غیر قطعی در نظر بگیرید. به‌نظر می‌رسد مدت زیادی طول بکشد تا اطلاعاتی رسمی درباره این پروژه‌ها منتشر شوند. به هر حال کونامی آی‌پی‌های بسیار با ارزشی دارد و امیدواریم که به‌زودی جان تازه‌ای به آن‌ها ببخشد.

کونامی در نسل گذشته بازی Silent Hills را به کارگردانی هیدئو کوجیما معرفی کرده بود و دموی آن با واکنش بسیار مثبتی مواجه شد. اما اختلافاتی بین کوجیما و کونامی پیش آمد که سرانجام به لغو این پروژه ختم شد. کوجیما کارگردانی عناوین Metal Gear Solid را هم بر عهده داشت و کونامی با بازی Metal Gear Survive سعی کرد بدون حضور او تجربه‌ای جدید از این سری ارائه دهد اما به هیچ عنوان نتوانست در سطح این فرانچایز ظاهر شود. حال باید دید با کمک گرفتن از منابع و نیروهای خارجی چه عملکردی از خود نشان خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا