تریلر بازی هااخبار بازیویدیوNintendo Switch

نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Fall Guys معرفی شد

در جریان رویداد اختصاصی شرکت نینتندو تحت عنوان Nintendo Direct، این شرکت رسما تایید کرد که بازی Fall Guys تابستان امسال برای کنسول نیننتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

بازی‌های آنلاین و چند نفره این روزهای به شدت در میان بازی‌بازان محبوب شده است. بازی‌هایی به مانند Fortnite و PUBG از جمله عناوینی هستند که کاربران زیادی را به خود مشغول کرده‌اند. اما در میان بازار شلوغ بازی‌های آنلاین، عنوان Fall Guys نیز از جمله عناوینی است که سال گذشته عرضه شد. بر خلاف انتظار، این بازی به سرعت در میان بازی‌بازان محبوب شود و تعداد کاربران آن نیز روز به روز در حال افزایش است.

حال در جریان رویداد Nintendo Direct، شرکت نینتندو رسما اعلام کرد که بازی Fall Guys: Ultimate Knockout برای کنسول ننینتندو سوییچ نیز منتشر خواهد شد. شما می‌توانید تریلر رونمایی از نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Fall Guys: Ultimate Knockout را در قسمت پایین مشاهده کنید:

نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Fall Guys: Ultimate Knockout هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه های شخصی (استیم) و کنسول پلی استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی نیز تابستان امسال عرضه خواهد شد.
بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا