تریلر بازی هااخبار بازیویدیوNintendo Switch

تاریخ انتشار بازی No More Heroes 3 مشخص شد

سرانجام شرکت نینتندو تاریخ انتشار بازی No More Heroes 3 را رسما اعلام کرد. این بازی در ماه آگست امسال برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

No More Heroes از جمله محبوب‌ترین بازی‌های نینتندو سوییچ است که طرفداران حسابی منتظر آن هستند. نسخه‌ی اول این بازی در سال ۲۰۰۷ منتشر شد و توانست نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کند. نسخه‌ی دوم این بازی در سال ۲۰۱۰ توانست موفقیت نسخه‌ی اول را تکرار کند و به یکی از محبوب ترین عناوین در نزد بازی‌بازان نینتندو سوییچ تبدیل شود.

اما در سال ۲۰۱۹ نینتندو نسخه‌ی سوم این فرنچایز تحت عنوان Travis Strikes Again: No More Heroes را عرضه کرد. این نسخه نتوانست آن طور که باید و شاید موفق عمل کند. در حقیقت Travis Strikes Again: No More Heroes تجربه‌ی جذابی بود اما عنوانی نبود که طرفداران و کاربران نینتندو انتظار آن را داشته‌اند.

اما شرکت نینتدو در جریان E3 2019 نسخه‌ی چهارم این بازی تحت عنوان No More Heroes 3 را معرفی کرد. No More Heroes 3 دقیقا همان چیزی است که طرفداران از این فرنچایز می‌خواهند. این بازی همین حالا یکی از مورد انتظارترین بازی‌های کنسول نینتندو سوییج به شمار می‌رود.

حال به تازگی و در جریان رویداد Nintendo Direct، رسما از تاریخ انتشار بازی No More Heroes 3 رونمایی شد. همچنین تریلر جدیدی از این بازی به نمایش در آمد که شما می‌توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

بازی No More Heroes 3 در تاریخ ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ (۷ آگست ۲۰۲۱) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا